مدیرکل کمیته امداد آذربایجان شرقی تشریح کرد؛

آغاز مرحله سوم رزمایش ایران همدل در استان

مدیرکل کمیته امداد آذربایجان شرقی از آغاز مرحله سوم پویش «ایران همدل» در ماه مبارک رمضان با هدف کمک به خانواده‌های نیازمند خبر داد.

به گزارش تبریز بیدار ، محمد کلامی در گفتگو با خبرنگاران در خصوص مرحله سوم رزمایش ایران همدل اظهار داشت: این رزمایش در ماه مبارک رمضان در ۴ محور برای حمایت از نیازمندان تحت حمایت و افراد آسیب دیده از کرونا برگزار می شود.

وی در تشریح این رزمایش گفت: در محور اول رزمایش، ۸۱ هزار بسته معیشتی در طول ماه مبارک رمضان بین مددجویان تحت حمایت کمیته امداد سراسر استان توزیع می شود.

وی از راه‌اندازی مراکز اطعام مهدوی خبر داده و افزود: ۳۰۰ هزار پرس غذای گرم با رعایت دستورالعمل های بهداشتی در این آشپزخانه ها پخت و با حفظ کرامت نیازمندان، به درب منزل آنها ارسال خواهد شد.

مدیرکل کمیته امداد آذربایجان شرقی اضافه کرد: حامی یابی برای ۱۰ هزار کودک یتیم و محسنین و جمع آوری زکات فطره مومنین از دیگر محورهای مرحله سوم رزمایش ایران همدل در استان است.

وی خاطر نشان کرد: سال گذشته در پی بیانات رهبر معظم انقلاب برای اجرای رزمایش همدلی، پویش ایران همدل در دو مرحله با مشارکت همگانی خیران، مسئولین استانی و عموم مردم نیک اندیش استان به شکل باشکوهی برگزار شد.

 کلامی ضمن دعوت از مردم و خیران برای مشارکت در این خیر کثیر، گفت: کد دستوری #۰۴۱*۸۸۷۷* راه ارتباطی آسان و ایمن برای کمک های مردمی است و همچنین پایگاه‌های کمیته امداد در سراسر استان نیز آماده دریافت نذورات مردم استان هستند.

انتهای پیام/

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.