آغاز مرحله استانی جشنواره بین المللی قصه‌گویی در آذربایجان شرقی

مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان آذربایجان شرقی از آغاز مرحله استانی بیست و سومین جشنواره بین المللی قصه‌گویی در استان خبر داد.

به گزارش تبریز بیدار ، علی بینش با اعلام این مطلب افزود: به دلیل شیوع ویروس کرونا، این جشنواره بین المللی امسال به صورت مجازی برگزار خواهد شد و علاقه‌مندان می‌توانند با مراجعه به سایت www.kanoonfest.ir  نسبت به ثبت نام و ارسال آثار خود اقدام کنند

وی بخش ملی، بین‌المللی، قصه‌گویی برتر کشور، پادکست و قصه‌های ۹۰ ثانیه‌ای را از جمله بخش‌های بیست و سومین جشنواره بین‌المللی قصه‌گویی عنوان کرد و افزود: علاقه‌مندان برای حضور در هر یک از بخش‌ها می‌توانند پس از مطالعه فراخوان آثار خود را در سایت جشنواره بارگذاری کنند.

وی تاکید کرد: دختران و پسران ۱۲ تا ۱۸ سال و زنان و مردان ۱۸ سال به بالا پدربزرگ‌ها و مادربزرگ‌ها را از مخاطبان اصلی مرحله ملی این جشنواره هستند.

بینش گفت: “قصه‌هایی برای کودکان” “قصه‌هایی برای نوجوانان” و “قصه‌هایی برای بزرگسالان” از جمله بخش‌های مرحله ملی بیست و سومین جشنواره بین المللی قصه‌گویی است و علاقه‌مندان تا ۱۵ خرداد سال جاری فرصت دارند آثار خود را از طریق www.kanoonfest.ir  ارسال کنند.

وی ارسال آثار برای بخش قصه‌های ۹۰ ثانیه‌ای و پادکست را تا ۱۵ مرداد ماه ۱۴۰۰ عنوان کرد و افزود: دبیرخانه استانی بیست و سومین جشنواره بین المللی قصه‌گویی آماده پاسخگویی به سوالات علاقه‌مندان برای حضور در این رویداد فرهنگی است.

وی با اشاره به برگزاری بیش از ۲۰ عنوان کارگاه و نشست تخصصی قصه‌گویی در سال گذشته، تاکید کرد: این نشست‌ها توسط انجمن قصه‌گویی استان و با هدف توسعه و ترویج فرهنگ قصه‌گویی و ارتقای توانمندی قصه‌گویان علاقه‌مند استان برگزار شده و در سال جاری نیز به صورت مجازی و با حضور اساتید قصه‌گویی کشور اجرا خواهد شد.

انتهای پیام/ 

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.