در گفتگو با رئیس ستاد کرونای شهرستان تبریز مطرح شد؛

بایدها و نبایدهای حمایت از اصناف در تعطیلی کرونایی

رئیس ستاد کرونای شهرستان تبریز در خصوص حمایت های لازم از اصناف در دوران تعطیلی کرونایی گفت: تمامی تصمیمات پیرامون این موضوعات در ستاد ملی مبارزه با کرونا گرفته می شود.

بهروز مهدوی در گفتگو با تبریزبیدار  در خصوص اعتراضات اصناف تبریزی به محدودیت های کرونایی اظهار داشت: در وضعیت قرمز بر اساس مصوبات ستاد شهرستانی و استانی کرونا،  تعدادی از گروه های شغلی تعطیل بوده و دسته ای دیگر از مشاغل فعالیت داشتند.

وی افزود: برخی اصناف تقاضا داشتند که به صورت محدود اجازه داده شود تا کارهای مالیاتی و حسابرسی خود را انجام دهند و در این مدت اجازه فعالیت داده شده بود.

فرماندار شهرستان تبریز خاطر نشان کرد: شهر تبریز هم اکنون در وضعیت نارنجی قرار دارد و مشاغل مشکلی برای فعالیت ندارند.

وی در خصوص حمایت های لازم از اصناف در دوران تعطیلی کرونایی گفت: تمامی تصمیمات در ستاد ملی مبارزه با کرونا گرفته می شود و در صورت مصوبه این ستاد مبنی بر حمایت از مشاغل آسیب دیده، حمایت های قانونی صورت می گیرد.

مهدوی ضمن توصیه به مردم برای رعایت شیوه نامه های بهداشتی بیان داشت: مبادا با غفلت از پروتکل ها، دوباره شاهد وضعیت قرمز تبریز شویم.

رئیس ستاد کرونای شهرستان تبریز اضافه کرد: با جدی نگرفتن هشدارها، وضعیت دوباره به شرایط قرمز برمی گردد و مشاغل پرخطر تعطیل می شوند که باعث اعتراض می شود.

انتهای پیام/

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.