طی نامه ای خطاب به رئیس قوه قضائیه صورت گرفت؛

دعوت اقشار مردم تبریز از رئیسی برای حضور در انتخابات

جمعی از مردم تبریز و آذربایجان شرقی طی نامه ای خطاب به سید ابراهیم رئیسی از وی برای حضور در انتخابات ریاست جمهوری دعوت کردند.

به گزارش تبریز بیدار ، متن نامه بشرح ذیل است:

بسم الله الرحمن الرحیم

حضرت حجت الاسلام والمسلمین سید ابراهیم رئیسی

ریاست محترم قوه قضاییه

با سلام و صلوات بر محمد و آل محمد(ص) و آرزوی سلامتی و طول عمر با برکت مقام معظم رهبری (مد ظله العالی) و آرزوی توفیق روزافزون برای جنابعالی و همه دلسوزان نظام مقدس جمهوری اسلامی، همانگونه که عنایت دارید ملت شریف ایران همواره ثابت نموده در برهه‌های حساس زمانی با پایداری و سعه صدر مدافع ارزش های اسلام و انقلاب است و وجود فشارهای مختلف اقتصادی،اجتماعی و بین المللی خللی در عزم راسخ ملت به ویژه مستضعفین نسبت به دفاع از ولایت و حفظ عزت و اقتدار ایران ایجاد نکرده است.

اما از آنجا که این فشارها ناشی از روی کارآمدن دولت‌های اشرافی، سوءمدیریت و یا کم کاری برخی مسئولین می‌باشد، موجب ایجاد فاصله میان مردم و حکومت شده و سرمایه عظیم اعتماد عمومی را خدشه دار نموده است، بی تردید همین عامل تاثیر بسزایی در کاهش مشارکت مردم در انتخابات اخیر مجلس شورای اسلامی داشته است.

مردم بی توجهی‌ها و ناکارآمدی‌ها را دیگر به نام این جناح و آن جناح نخواهند گذاشت. غفلت از اعتماد مردم و بی‌توجهی به خواسته‌های آنها حرکت در مسیر بی بازگشتی است که پیامدهای نامطلوبی برای نظام خواهد داشت. در مردم سالاری دینی یکی از مصادیق برجسته، مشارکت حداکثری مردم در تعیین سرنوشت و مدیریت کشور است. بدیهی است حضور فردی توانمند در راس قوه مجریه می‌تواند منشا اثرات شگرف در اصلاح نابسامانی های موجود و تحول در نظام مدیریتی کلان اجرایی شده و این امید به تغییر وضع موجود منجر به مشارکت حداکثری خواهد شد.

لذا مردم ولایتمدار و متدین آذربایجان شرقی و شهر قهرمان پرور تبریز، با توجه به کارنامه موفق جنابعالی در قوه قضائیه و ایجاد تحولات مثبت در این عرصه خدمتگذاری، تقاضا دارند تا با حضور در صحنه سرنوشت ساز انتخابات ۱۴۰۰ ریاست جمهوری محور وحدت و انسجام جامعه اسلامی و سبب مایوس شدن دشمنان گردید. امروز نظام مدیریتی و اجرایی کشور نیازمند یک جراحی عالمانه و شایسته است که ان شاءالله با شرکت شما در عرصه انتخابات و حضور پرشور وشعور ملت و نیز دست یاری خداوند متعال که با جماعت است، به نحو شایسته رقم خواهد خورد.

انتهای پیام/

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.