در نامه تشکل های دانشگاهی تبریز خطاب به هیات نظارت شورای شهر تاکید شد؛

از تصمیمات انقلابی شما حمایت می کنیم

جمعی از تشکل های دانشگاهی تبریز طی نامه ای خطاب به هیأت نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در استان آذربایجان شرقی خواستار ایستادگی برابر فشارها شدند.

به گزارش تبریز بیدار ، متن این نامه بشرح ذیل است: 

سلام علیکم

با عرض خداقوت خدمت نمایندگان مجلس و اعضای محترم هیأت نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در استان

هفته­ ای که گذشت و روزها و ساعاتی که پیش رو داریم از مواقیتی است که مصداق بارز آزمون الهی است که در برابر اعضای هیأت نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی در استان قرار گرفته است. بی­تردید تأییدها و رد صلاحیت­ های آن هیأت محترم در سرنوشت چهارساله­ شهر تبریز مؤثر است، لذاست که بسیج دانشگاهیان (بسیج دانشجویی، بسیج اساتید و بسیج کارمندان دانشگاه) و دیگر تشکل ­های دانشجویی با آگاهی از اهمیت و خطیر بودن مسئولیت آن هیأت محترم مطالبی را به حضورتان اعلام می ­دارد:

* باور داریم که نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی که عضو هیأت نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی در استان می­ باشند پاسدار میثاقی هستند که به عنوان نمایندۀ این ملت، در مجلس شورای اسلامی به آن متعهد شده­اند و در برابر خواست حضرت امام (ره) که فرمود: من در میان شما باشم و یا نباشم به همه شما وصیت و سفارش می‌کنم که نگذارید انقلاب به دست نااهلان و نامحرمان بیفتد. (صحیفه امام جلد ۲۱ صفحه ۹۳) سربلند خواهند شد و امید فرزندانشان در دانشگاه­ها را به یأس مبدل نخواهند کرد.

* متأسفانه، مطابق پیش­ بینی ­های انجام گرفته، عده­ای از متنفذین و مسئولین شهر در تلاش­ند تا با فشار به هیأت نظارت استانی افرادی را از سوء سابقه مبرا کرده و تأیید صلاحیت آن­ها را از هیأت نظارت دریافت نمایند؛ به کرات گفته ­ایم و باز هم می گوییم؛ فرزندان این ملت در دانشگاه ­ها، تصمیمات انقلابی آن هیأت محترم حمایت نموده و در برابر هرگونه اعمال فشار و نفوذ برای تأیید صلاحیت افراد پر نفوذی که دارای پرونده ­های مفتوح قضایی هستند و در برابر اذهان عمومی به فساد مشهورند خواهند ایستاد و اجازه نخواهند داد اعتماد اجتماعی را به بازی بگیرند.

* امضا کنندگان این نامه بر آنند که در راستای تحقق حضور حداکثری هر چه در توان دارند به کار ببندند تا جمهوریت نظام هر چه بیشتر تعیّن یابد، یعنی مردم نسبت به انقلاب و نهادهای آن دلگرم شوند و این نخواهد شد مگر، تصمیم انقلابی آن هیأت محترم در زدودن پای اربابان زر و زور و ثروت از مراجع قدرت.

* بدین وسیله، بسیج دانشگاهیان و دیگر تشکل های دانشجویی، از اعضای محترم هیأت نظارت استانی می­ خواهد در اولین فرصت در یک جلسه دانشگاهی, به سؤالات و شبهات موجود پیرامون تأیید صلاحیت کاندیداهای شورای شهر اسلامی تبریز، پاسخ دهند و از عملکرد خود دفاع نمایند.

والله المستعان

بسیج اساتید دانشگاه ­ها و مراکز آموزش عالی استان آذربایجان­شرقی

بسیج اساتید دانشگاه تبریز

بسیج کارکنان دانشگاه تبریز

شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دانشگاه های آذربایجان­ شرقی

 مجمع تصمیم سازان جوان آذربایجان شرقی / قرارگاه دولت جوان حزب اللهی بسیج دانشجویی آذربایجان شرقی

بسیج دانشجویی دانشگاه تبریز

جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه تبریز

 تبریز انجمن اسلامی دانشجویان دفتر تحکیم وحدت دانشگاه تبریز

 بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی تبریز

 جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی تبریز

بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی تبریز

بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور تبریز

 بسیج دانشجویی دانشگاه شهید مدنی آذربایجان

 جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه شهید مدنی

 بسیج دانشجویی دانشگاه صنعتی سهند تبریز

 بسیج دانشجویی دانشگاه فنی و حرفه ای تبریز

بسیج دانشجویی دانشگاه علمی و کاربردی تبریز

 بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان استان

جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه فرهنگیان استان

 بسیج دانشجویی دانشگاه هنر اسلامی تبریز

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.