گزارش تبریزبیدار از درگوشی ها و حواشی انتخاباتی(7)؛

چهره های ناشناس به دنبال کسب وجاهت و قدیمی ها در پی شوک رسانه ای

برخی چهره های ناشناخته انتخابات شورای شهر تبریز با حضور در تجمعات انقلابی و سعی در ثبت عکس خود در این تجمعات و عکس یادگاری با برخی افراد شاخص به دنبال کسب وجاهت برای خود هستند.

سرویس انتخابات تبریز بیدار / زنگ این انتخابات شورای شهر از بیستم اسفند ۹۹ به صدا درآمده و قرارمان این بود گه گاه گزارشی از اخبار و شنیده های این انتخابات برای مخاطبان منتشر کنیم، این شماره هفتم همان قرار است.

دبیری و تایید صلاحیت؟!

این روزها در گروه های تلگرامی انتخابات شورای شهر تبریز بحث تایید صلاحیت، شهرام دبیری، رئیس فعلی شورای شهر تبریز گرم است، او که در هیات نظارت شهرستان و استان رد صلاحیت شده بود به این امید است که از هیات نظارت مرکزی صلاحیت بگیرد، خبرهای شنیده شده هم حکایت از آن دارد که او اخذ صلاحیت کرده است اما تا زمانی که اعلام رسمی نشود نمی توان در این خصوص اظهار نظر کرد.

دبیری همچنان به دنبال رای اول تبریز در انتخابات شورای شهر است تا در دور قدرت مدیریت شهری ادامه حیات کند اما این حیات با ردصلاحیت دچار چالش اساسی شده است.

برخی معتقدند دبیری به دلیل سوءمدیریت در سال های گذشته شهر را حداقل در حوزه عدالت شهری دچار خسارت کرده است و عده ای دیگر معتقدند که تا زمانی که او در دادگاهی محکوم نشده صلاحیت دارد.

چهره های ناشناس به دنبال کسب وجاهت

برخی چهره های ناشناخته انتخابات شورای شهر تبریز با حضور در تجمعات انقلابی و سعی در ثبت عکس خود در این تجمعات و عکس یادگاری با برخی افراد شاخص به دنبال کسب وجاهت برای خود هستند. مشخصا کسانی که در گذشته خود هیچ سابقه حضور در چنین جمع هایی را ندارند، حال به دنبال داوطلب انتخابات شورای شهر شدن، مشتاقانه در چنین جمع هایی حاضر می شوند.

چهره های قدیمی به دنبال شوک رسانه ای

برخی چهره های شناخته شده که سبد رای دورهای گذشته خود را از دست رفته می بینند، با انتشار خبرها و اظهارات خود در شبکه ای از پیج ها و کانال ها به دنبال شوک رسانه ای و خروج خود از کمای انتخاباتی هستند، غافل از اینکه که سبد رای براساس عملکرد گذشته و میزان ارتباط با بدنه مردمی تعیین می شود، گرچه فضای مجازی نقشی مهم در انتخابات کرونایی ایفا خواهد کرد اما ارسال پیام های یک طرفه و سخنان تکراری نمی تواند دردی از این افراد دوا کند.

انتهای پیام/

در همین باره بخوانید:

پول های کلان برای انتقام گیری

پسر مالک تراکتور لیست می بندد؟!

از سخنرانی منادی در ستاد پیش انتخاباتی تا کنار گذاشتن جوان پور

رد دعوت تشکل‌های دانشجویی و قصد انصراف کاندیداهای شاخص

خبرسازی به نفع ردصلاحیتی ها

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.