متفکرآزاد مطرح کرد؛

بانیان وضع فعلی، مردم را سرزنش نکنند!

نشست صریح و بی‌پرده در فضای انتخابات با حضور عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی در مسجد امام علی (ع) رشدیه تبریز برگزار شد.

به گزارش تبریز بیدار ، روح‌الله متفکرآزاد در این نشست طی سخنانی گفت: برخی در ایام انتخابات، وعده چرخش چرخ اقتصاد و سانتریفیوژ را دادند و اکنون بر اساس سندهای چشم انداز باید متوسط رشد اقتصادی ۸ درصد می‌بود.

وی افزود: در سال ۹۱ تا ۹۸ متوسط رشد اقتصادی کشور «صفر» بوده و در سال‌های ۹۸ تا ۱۴۰۰ هم نوسان بالایی داشته که این حجم نوسان برای اقتصاد بسیار مضر است.

نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مشکلات اقتصادی و معیشتی باعث به خطر افتادن سرمایه اجتماعی شده است، گفت: دشمن هم بر این مشکلات موج سواری می‌کند که راه حل آن انتخاب رئیس جمهور قوی و کارآمد در قالب دولت جوان حزب اللهی است.

عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی با انتقاد از عملکرد ضعیف دولت، گفت: دولت بعد از ۸ سال مردم را سرزنش می‌کند که چرا مرغ گران شد، چرا دلار گران شد، چرا بازنشستگان کم می‌گیرند؟!

متفکرآزاد بیان داشت: مسببین وضعیت فعلی، به جای پاسخگویی، مدعی شده اند، روح «ما می‌توانیم» را از بین بردند و جای اهم و مهم را تغییر دادند.

انتهای پیام/

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.