گزارش تبریزبیدار از افکارسنجی انتخاباتی(3)؛

احتمال بالای رای آوری برخی جوانان / رقابت بین ۴ روحانی

طی افکارسنجی های میدانی و مجازی، تحلیل وضعیت در مورد دسته بندی ها و افراد پس از تایید صلاحیت ها مورد بررسی قرار می گیرد.

سرویس انتخابات تبریز بیدار / انتخابات شورای شهر تبریز به روزهای پایانی خود نزدیک می شود، در بررسی های قبل برخی دسته بندی ها و افراد تحلیل شده بودند و حال این سومین شماره تحلیل وضعیت افکارسنجی میدانی و مجازی دسته بندی ها و افراد پس از تایید صلاحیت هاست.

احتمال بالای رای آوری برخی جوانان

جوی که این دور از انتخابات شورای شهر حاکم است نه به چهره های تکراری و ورود جوانان به عنوان نیروهای محرکه در سیستم هدایت مدیریت شهری است و در این میان جوانان مطالبه گر اقبال بیشتری را دارا هستند، افرادی چون روح الله رشیدی، روح الله دهقان نژاد، احد صادقی، یاسین بجانی، حافظ امیرآزاد، امیر کوین و… جز جوانانی هستند که برخی از آنها احتمال بالایی برای حضور در لیست واحد نیروهای انقلابی دارند و احتمال ورود آنها در میان ۱۳ نفر شورای شهر تبریز بالاست، البته این احتمال با میزان ارتباط کاندیداهای جوان با بدنه مردمی ارتباط مستقیم دارد و بالا و پایین می شود.

ائتلاف ۷ نفری دادشهر

عدالتخواهان تبریزی با ائتلافی با عنوان دادشهر وارد گود انتخابات شده اند و از لیست ۷ نفری این ائتلاف روح الله رشیدی، محمدحسن اسوتچی و غلامرضا احمدی احتمال بیشتری برای رای آوری دارند، این ائتلاف علی رغم فعالیت در فضای مجازی تاکنون نتوانسته اقبالی برای چهره های ناشناخته خود در میان افکار عمومی تبریز کسب کنند و این مساله در ادامه راه و میزان ارتباط با بدنه های مردمی بروز و ظهور خواهد داشت.

روحانیون مطرح برای شورای شهر

از میان روحانیون مطرح نام هایی چون حجج الاسلام رسول برگی، محمود هادی، کاظم زعفرانچیلر و حجت رستم پور مطرح هستند. در میان این نام ها تا کنون برگی بیشتر از دیگران در افکار عمومی شتاخته شده تر است و دیگر روحانیان کار سخت تری برای مطرح شدن در میان افکار عمومی دارند، البته این که کدام نام در لیست ائتلاف نیروهای انقلابی باشد در رای آوری فرد تاثیر بسزا خواهد داشت.

انتهای پیام/

در همین باره بخوانید:

گزارش تبریزبیدار از افکارسنجی انتخاباتی(۱)

 افکارسنجی انتخاباتی(۲)

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.