رئیس ستاد مردمی یاور محرومان رئیسی در آذربایجان شرقی:

مشکلات اقتصادی کنونی با صلوات فرستادن حل نمی‌شوند

رئیس ستاد مردمی یاور محرومان حجت الاسلام رئیسی در آذربایجان شرقی گفت: در وضعیت کنونی، مشکلات اقتصادی با صلوات فرستادن حل نمی‌شوند، بلکه باید در کنار اراده خدایی، کار و تلاش کرد.

به گزارش تبریز بیدار ،  یونس فاتح عصر امروز  در آیین افتتاح این ستاد مردمی در استان با اشاره به ظرفیت و امکانات کشور گفت: با وجود منابع و امکانات بالای کشور اما رفاه ما متناسب با این وضعیت نیست. 

وی افزود: امام (ره) پس از انقلاب اسلامی موضوع حرکت به سمت تمدن اسلامی را مطرح کرده است. اکنون ما در عرصه بین المللی به لحاظ وجود انسان‌هایی چون شهید سردار سلیمانی، موفق هستیم اما متاسفانه از داخل کشور در طول سال‌های گذشته غافل شده‌ایم.

وی گفت: در وضعیت کنونی، مشکلات اقتصادی با صلوات فرستادن حل نمی‌شوند، بلکه باید در کنار اراده خدایی، کار و تلاش کرد.

رئیس ستاد مردمی یاور محرومان رئیسی در آذربایجان شرقی بیان داشت: بین کاندیداهای مطرح شده ریاست جمهوری ۱۴۰۰ احساس می‌کنیم که آقای رئیسی فردی اصلح از باقی نامزدها باشد. زیرا از زمان به روی کار آمدن او در قوه قضاییه تحولاتی زیادی روی داده و حتی آمار بالایی از زندانیان شاغل شده است.

فاتح گفت: مشکل عمده امروز ما، در حوزه اقتصاد و معیشت است و حتی می‌توان گفت اندازه نان‌ سر سفره مردم نیز کوچکتر شده است. مسئله بعدی که منجر به مشکلات امروز شده نیز به موضوع عدم شفافیت بازمی‌گردد. اگر در اقتصاد، مدیران نترس و شجاعی داشته باشیم که مسئولیت خود را با شفافیت انجام دهند، آن موقع مشکلاتمان حل می‌شود.

وی تصریح کرد: ستاد مردمی یاور محرومان را افراد علاقه مند به رفع محرومیت در استان تشکیل داده‌اند و تا جایی که می‌توانیم برای انتخاب اصلح مردم کمک خواهیم کرد.

انتهای پیام/

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.