گزارش تبریزبیدار از تغییر در معادلات زنان کاندید؛

مبصر و غفوری همچنان در کانون توجهات / حضرتی با برچسب شورای چهارم / آصفی، سورپرایز مجلس اصولگرا

اعلام نهایی اسامی تایید صلاحیت شدگان انتخابات شورای شهر تبریز نشان داد که معادلات انتخاباتی تغییر خواهد کرد.

سرویس انتخابات تبریز بیدار  زنان داوطلب به عنوان نماینده قشر زنان جامعه امید دارند با جذب رای همجنس های خود وارد شورای شهر شوند، برخی چهره های ناشناخته زنان به مانند سابق که گفتیم سعی دارند با مصاحبه با رسانه ها و تبلیغ خود در صفحات و کانالهای پرمخاطب مطرح کنند.

غفوری و مبصر همچنان در کانون توجهات

براساس آنچه که در گزارش های سابق گفته شد، خانم‌ها حکیمه غفوری و آرزو مبصر بر اساس بررسی های میدانی و مجازی و احتمال بالای حضور در لیست نیروهای انقلاب و سایر لیست ها احتمال بالایی برای ورود به شورای شهر دارند.

حضرتی از بانوی اول فرهنگ تا اتهامات شورای چهارم

اکرم حضرتی، عضو شورای چهارم تبریز بود که توانست با شعار بانوی اول فرهنگ و عکسهای روتوش شده وارد شورای شهر شود اما در سال چهارم به اتهام فساد دستگیر و بعدها از شورا اخراج شد، بعدها گفته شد که در مراحل تجدید نظر برای او حکم برائت صادر شده است، حال او با تایید نهایی در هیات نظارت مرکزی وارد گود شده است و با اوصافی که گفته شد گرچه مشهور است اما امکان رای آوری کمی دارد.

آصفی، سورپرایز مجلس اصولگرا

نازیلا آصفی، عضو شورای اول و دوم تبریز بوده است، او اولین فرماندار زن در دولت اصلاحات بوده که بعدها در چند بار رد صلاحیت او را از حضور در انتخابات شورا و مجلس بازداشته است، حال او به عنوان یک اصلاح طلب از مجلس اصولگرا تایید صلاحیت گرفته است، گر چه او چهره آشنایی است اما قصد فعالین اصلاح طلب برای تحریم صندوق رای و موج رای طیف انقلابی برای گزینه نهایی خود در ریاست جمهوری احتمال رای آوری او را به شدت کاهش‌ یافته است.

 سایر بانوان

بانوان شاخص دیگری همچون سونیا اندیش، شبنم خداخواه، نسیم شهیر، رقیه نظری و… در افکارسنجی های فضای مجازی و میدانی با اقبال محدودی روبرو هستند و کانون توجهات متوجه بانوان نامبرده است.

انتهای پیام/

در همین باره بخوانید:

گزارش تبریزبیدار از افکارسنجی انتخاباتی(۱)

 افکارسنجی انتخاباتی(۲)

احتمال بالای رای آوری برخی جوانان / رقابت بین ۴ روحانی

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.