رییس ستاد جوانان آیت الله رئیسی در کشور ؛

تبریز خاستگاه عدالت طلبی / توسعه نا متوازن استانها ظلم بزرگ دولتهای اخیر است

رئیس ستاد جوانان آیت الله رئیسی در کشور گفت : تبریز و آذربایجان ، در طول تاریخ همیشه منشاء عدالت خواهی ، استکبار ستیزی و تحولات بزرگ بوده است.

به گزارش تبریز بیدار ، امین کیانی در اجتماع جوانان حامی آیت الله رئیسی در تبریز اظهار داشت: متأسفانه در دو دولت اخیر ، توسعه استانها به شکل نا متوازن و تحت شعاع تمرکز بر توسعه پایتخت ، قرار داشته است.
وی با بیان اینکه هر استان و منطقه ای باید بر اساس ظرفیت ها و پتانسیل های بومی خود توسعه پیدا کند گفت : ظرفیتهای خاص و عظیمی در هر استان شامل منابع طبیعی ، گردشگری ، صنعتی و … وجود دارد که دولت باید طبق آن ظرفیتها ، برنامه های توسعه و پیشرفت آن استان را پایه گذاری کند.
کیانی افزود : آمایش سرزمینی کشور باید بر اساس تغییر و تحولات صورت گرفته ، کاملا بروز و آکادمی باشد تا بتوان بر اساس همین آمایش ، برنامه ای خاص برای هر منطقه از کشور ارائه داد.
رئیس ستاد جوانان آیت الله رئیسی در کشور با بیان اینکه نیروی جوان و پرشور ، یکی از فاکتورهای مهم توسعه و پیشرفت است گفت : از ظرفیت و پتانسیل جوانان اصلا به نحو مطلوب استفاده نشده است و به همین خاطر در بیانیه گام دوم انقلاب که از سوی رهبر فرزانه ، صادر شده است ، توجه به جوانان شدیدا تأکید شده است.
وی افزود : در سالهای اخیر نه تنها از نیروهای جوان و انقلابی در لایه های مدیریتی استفاده نشد بلکه فضایی را به وجود آورده اند که اینک جوانان دغدغه نان دارند.
کیانی با اشاره به مدیریت و حضور جوانان در اوایل انقلاب و به خصوص در زمان جنگ گفت : جنگ را همین جوانان که عمدتا زیر ۳۰ سال بودند اداره کردند و تجربه بسیار ارزشمندی بود تا ثابت کند جوانان این مرز و بوم هر چه بخواهند به آن دست می یابند اما اینک عده ای حاضر نیستند به جوانان بها بدهند.
وی ادامه داد : میلیاردها دلار پول مردم به واسطه ارز ۴۲۰۰ تومانی ، بورس ، ارزهای دیجیتال و … به غارت رفت و یک جوان برای دریافت وام چند میلیونی تلاش می کند اما عده ای برای فرزندان خود بهترین امکانات را فراهم کرده اند.
کیانی با انتقاد از عملکرد دولت در ۸ سال گذشته گفت : در طول این ۸ سال ، چه دستاوردی برای کشور داشته اید و کدام عملکردتان را می خواهید قاب کنید ؟ اما در مقابلش صدها ظلم و جنایت مثل غارت بیت المال ، برجام ، وعده های دروغین و … هس که می توانید آنها را قاب کنید.
رئیس ستاد جوانان آیت الله رئیسی در کشور ، بیکاری جوانان را منشاء بسیاری از آسیب ها و مشکلات کشور دانست و گفت : در طول دولت گذشته نه تنها برای جوانان اشتغال ایجاد نکردید بلکه با تعطیلی هزاران واحد تولیدی و صنعتی ، صدها هزار نفر را هم بیکار کردید.
وی افزود : به نظرم به جای وزارت کار که عملا هیچ کاری برای اشتغال انجام نداد ، یک وزارت بیکاری نیاز هست تا به مشکل جمع کثیری از جوانان بیکار رسیدگی کند.
کیانی در ادامه آیت الله رئیسی را یک فرد فساد ستیز ، پاک دست و اخلاق مدار دانست و گفت : به واسطه همین فساد ستیزی و مقابله با اشرافی گری ها است که عده ای از آمدن ایشان ، هراس دارند.
وی گفت : آیت الله رئیسی در زمان حضور در قوه قضائیه ، فساد ستیزی ، پاک دستی و عدالت خواهی را اثبات کرده است و مطمئن باشید با انتخاب ایشان به عنوان رئیس جمهور منتخب ، ریشه های فساد در مدیریت کشور خشک خواهد شد.
رئیس ستاد جوانان آیت الله رئیسی در کشور با اشاره به انتخابات پیش رو گفت : فقط مردم هستند که می توانند با انتخابی درست و اصلح ، این شرایط را تغییر دهند.
وی با دعوت از مردم به حضور پرشور در انتخابات گفت : رأی حداکثری به آیت الله رئیسی ، می تواند انگیزه های فساد ستیزی در ایشان را چندین برابر بکند.
محمدرضا پور عباس ، عضو شورای مرکزی ستاد جوانان آیت الله رئیسی در کشور هم در این مراسم گفت : با انگیزه و شور جوانی ، برای انتخاب اصلح ترین فرد این دوره از انتخابات ریاست جمهوری ،تمام تلاش و توان خود را به کار خواهیم گرفت.
وی افزود : زمان آن رسیده است که مشکلات و موانع موجود بر سر راه جوانان را به عنوان مطالبه ، به گوش مسئولین برسانیم و البته با خصوصیات اخلاقی که از آیت الله رئیسی سراغ داریم ، مطمئن هستیم این موانع و مشکلات کاسته خواهد شد.

همچنین دکتر کیانی رییس ستاد جوانان کشور در سفر به تبریز با حضور در گلزار شهدای شهر ایلخچی و ادای احترام به مقام شامخ شهداء، در اجتماعی در بین جوانان منطقه، حضور حماسی و آگاهانه جوانان در انتخابات را یک گام مهم و اساسی دانست و گفت: جوان انقلابی با انتخاب آگاهانه خود، تبلیغات سوء دشمنان را ناکارآمد خواهد کرد.

وی در پایان ضمن بازدید از یک واحد صنعتی فعال در بخش پتروشیمی ” پلاستیک فیلم فدک تبریز” ، گفت: امروز فعالیت این واحد صنعتی با مدیریت و تلاش جوانان انقلابی، نشانگر اراده جوانان در شکوفا و نوپا کردن اقتصاد و صنعت کشور بدون اتکا به غرب و دانش بومی است.

در این مراسم آقای محمدرضا پور عباس عضو شورای مرکزی جوانان کشور به عنوان دبیر شورای راهبردی جوانان آذربایجان شرقی و معین ستاد جوانان شمالغرب کشور معرفی شد.

انتهای پیام/

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.