گزارش تحلیلی تبریزبیدار از لیست های مهم انتخابات شورای شهر(3)

لیست جمعیت پیشرفت و عدالت با حمایت قالیباف

جمعیت پیشرفت و عدالت آذربایجان شرقی نیز با حمایت رئیس مجلس شورای اسلامی در انتخابات شورای شهر تبریز لیست خود را منتشر کرده است.

سرویس انتخابات تبریز بیدار / انتخابات شورای شهر تبریز که به زمان برگزاری نزدیک می شود، لیست ائتلاف ها و اتحادها یک به یک منتشر می شوند، در میان تحلیل گران انتخابات شورای شهر اکثر لیست ها فرعی و تنها برخی لیست های جریانی یا دارای پشتوانه اجتماعی اصلی فرض می شوند.

در گزارش های قبلی لیست شورای ائتلاف نیروهای انقلاب تبریز و لیست دادشهر را مورد بررسی قرار دادیم. (جزئیات را اینجا بخوانید+) و (جزئیات را اینجا بخوانید+)

در ادامه تحلیل لیست های جریانی در این گزارش به تحلیل یک لیست دیگر جریانی انتخابات شورای شهر تبریز پرداخته ایم.

لیست قالیباف برای شورای شهر تبریز

جمعیت پیشرفت و عدالت آذربایجان شرقی (موسوم به تبریز سربلند) نیز که با حمایت محمدباقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی در استان های مختلف بخصوص در انتخابات شورای شهر فعال است لیست خود را منتشر کرده است که اشتراک زیادی با لیست شورای ائتلاف نیروهای انقلاب دارد.

روح الله دهقان نژاد، احد صادقی، یاسین بجانی، علی زارعی، حجت الاسلام سید کاظم زعفرانچیلر، محمدحسین جعفری، علی راستی، علی نوای باغبان و علی آجودان زاده در دو لیست مذکور مشترک هستند اما بین غیر مشترک ها، تنها آروز مبصر امکان حضور در لیست شورای ائتلاف نیروهای انقلاب داشته است که به دلیل امتیاز کمتر از ۱۳ نفر اول در لیست قرار نگرفته است.

اعضای این لیست که غیرمشترک با لیست شورای ائتلاف بوده بشرح ذیل می باشد:

علیرضا رنجی پور: بازیگر و چهره شناخته شده عرصه طنز که دانش آموخته علوم سیاسی می باشد. وی همچنین در انتخابات ریاست جمهوری بطور علنی از سید ابراهیم رئیسی حمایت کرده است.

آرزو مبصر: دانش آموخته معماری و عضو شورای شهر سردرود است و همانطور که گفته شد تا روز آخر شانس حضور در لیست شورای ائتلاف نیروهای انقلاب تبریز را داشت. او شفافیت و اخلاق مداری را شعار خود عنوان کرده است.

هادی خالقی: دکتری مدیریت کسب و کار، کارآفرین اسکویی است که در تبریز چندان شناخته شده نیست.

امیر کوین: کارشناس دادگستری بوده و سابقه همکاری با سازمان ورزش شهرداری را نیز دارد. او همچنین در برخی کمیسیون های شورای شهر بعنوان کارشناس سابقه فعالیت دارد.

انتهای پیام/

در همین باره بخوانید:

شیوه نوین لیست بندی در شورای ائتلاف نیروهای انقلاب تبریز 

دادشهر، دادِ مطالبه گران تبریز

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.