رئیس ستاد کشوری ثمر رئیسی در تبریز مطرح کرد؛

پیشگیری از فساد در دولت، مبارزه با فساد در قوه قضائیه

رئیس ستاد کشوری ثمر(سمر) آیت الله رئیسی در تبریز گفت: آیت الله رئیسی خود را سرباز ولایت می داند و در قوه قضائیه با با فساد مبارزه می کند و در آخرین ساعات ثبت نام انتخابات، به سنگر پیشگیری از فساد رفت.

به گزارش تبریز بیدار ، حبیب الله امیری، رئیس ستاد کشوری ثمر(سمر) آیت الله رئیسی در جمع اصحاب رسانه تبریز با بیان اینکه مبارزه با فساد، مقدمه توسعه همه جانبه است؛ اظهار داشت: در سال ۹۶ به آقای رئیسی با برجسته کردن اندیشه مبارزه با فساد و پاکدستی، بیش از ۱۶ میلیون رأی آورد.  می دانند.

وی ضمن تاکید بر اصلح بودن آیت الله رئیسی در انتخابات ریاست جمهوری، افزود: اگر روند فعلی مشکلات کشور ادامه پیدا کند، بیست سال دیگر با یک فاجعه روبرو خواهیم بود. باید از الان علاج  فاجعه کنیم.

امیری در خصوص فعالیت های ستاد مردمی سمر گفت: هرکس از هر جناحی به عدالت پذیری و ولایت پذیری دل بسته است، در این جمع با ماست و همفکر ماست؛ بیش از ۲۰۰ نفر از نمایندگان مجلس فعلی در سراسر کشور، از مجموعه ثمر بر سر کار آمده اند. 

وی همچنین تاکید کرد: آیت الله رئیسی خود را سرباز ولایت می داند و در قوه قضائیه با فساد مبارزه می کند و در آخرین ساعات ثبت نام انتخابات، به سنگر پیشگیری از فساد رفت. وقتی هم که آیت الله رئیسی با دعوت آحاد مردم در این وادی پا نهادند، اولین کلامشان این بود: «هر خانه یک ستاد» و از آن موقع کارزار انتخاباتی شروع شد. 

رئیس ستاد کشوری سمر آیت الله رئیسی در ادامه گفت: شما خبرنگاران، سرداران عرصه فرهنگی هستید، شما شهید سلیمانی های این عرصه هستید. شما را تحسین می‌کنم و از همه شما تقاضا می کنم که با قلمتان جز مهر نگویید، جز بذر محبت نکارید، به جز صلح و دوستی و آرامش در این سرزمین خلق نشود. این هنر شماست. ما فقط با مهر و محبت و‌ دوستی می توانیم این کشور را در مدت کوتاهی بهتر از ژاپن بکنیم چرا که ژاپن فقط یک درصد امکانات ما را دارد! ما فقط از لحاظ نوع مدیریت نیروی انسانی ایراد داریم.

وی خاطر نشان کرد: سخن آیت الله رئیسی این است که دولت مردمی واقعی و نه سوری و نمایشی تشکیل بدهد. ما از این به بعد دو دولت خواهیم داشت؛ یک دولت مستقر و یک دولت یار. دولت یار ما همیشه مردم بوده اند و برای همیشه هم یار خواهند بود. دولت مستقر چهار سال می آید و می رود ولی مردم می مانند و شما صاحبان اصلی مردم هستید.

انتهای پیام/

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.