گفتگوی تبریزبیدار با منتخب شورای ششم شهر تبریز(5)؛

غفوری: ضرورت سالم سازی مسایل مدیریتی و نظارت در شورا و شهرداری

غفوری منتخب شورای ششم شهر تبریز گفت:مسایل مدیریتی و نظارت باید در شهرداری و شورای شهر یکدست و سالم شود تا در محیط سالم از فکر های سالم، برنامه های سالمی داشته باشیم.

حکیمه غفوری در گفتگو با تبریزبیدار در خصوص ترکیب جدید اعضای شورای ششم شهر تبریز اظهار داشت: ترکیب شورا را خیلی خوب ارزیابی می کنم و همه افراد دلسوز، دغدغه مند و ولایی می باشند و ان شاالله بتوانیم برنامه های بهتری را پیش ببریم.

وی افزود: مردم آنقدر خودشان بصیر هستند که خوب تشخیص می دهند چه کسانی را انتخاب کنند و بصیرت و انتخاب مردم برای ما بسیار محترم و با ارزش بوده و نتایج آن هم مشخص می باشد.

منتخب شورای ششم شهر تبریز در مورد اولویت های شورا گفت: ابتدا باید برنامه هایی که در شورای پنجم ناقص مانده اند را تکمیل کنیم و قرار نیست هر کسی که می آید برای خود برنامه داشته باشد. مسایل مدیریتی و نظارت باید یکدست و سالم شود تا در محیط سالم از فکر های سالم، برنامه های سالمی داشته باشیم.

وی در مورد تعامل اعضا جهت تحقق وعده های انتخاباتی نیز گفت: من  به  هیچکس وعده نداده ام، به هیچ عنوان شخصی نمی تواند وعده بدهد چون شورا یک کار تیمی می باشد  و با هم پیمان بودن با مردم کارها را پیش می رود، اگر وعده ها جزو وظایف شورا باشد باید انجام بدهیم ولی اگر این وعده ها جزو وظایف شورا نباشد کار ها پیش نخواهد رفت.

انتهای پیام/

در همین باره بخوانید:

رشیدی: تحقق عدالت شهری و اصلاح ساختارهای شهرداری اولویت های مهم شورای جدید

دهقان نژاد: در شورای ششم هم چهره تبریز و روحیه شورا باید عوض شود

بابایی اقدم: ضرورت پرهیز از آفت فراکسیون بندی و جناح بندی

نوای باغبان: نارسایی های مدیریت شهری باید درمان شود

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.