گفتگوی تبریزبیدار با منتخب شورای ششم شهر تبریز(10)؛

دبیری: موفقیت شورا در گرو تعامل با جوانان پرانرژی تازه وارد

دبیری منتخب شورای ششم شهر تبریز بر ضرورت تعامل بین نیروهای جوان و باتجربه شورای شهر تاکید کرد.

شهرام دبیری در گفتگو با تبریز بیدار با اشاره به انتخاب اعضای شورای شهر ششم از اقشار محتلف اظهار داشت: برخی از منتخبین با تجربه و برخی از آنها جوان و پر انرژی هستند و مطالبات مردم را پیگیری می کنند.

وی افزود: اگر در شورای ششم شهر تنش وجود نداشته باشد و وحدت و تعامل باشد، می تواند شورای خوبی باشد وامیدوارم که شورای موفقی بوده و در توسعه شهر قدم های خوبی برداشته شود.

دبیری بیان کرد: مسائل و مشکلات شهر زیاد است و افراد منتخب، انتخاب مردم هستند و ما هم باید به نظر مردم احترام بگذاریم. من اعلام میکنم که با حداکثر تعامل و همکاری در خدمت عزیزان بوده و تجربیاتی که از دوره های پیشین دارم را در اختیار شورای ششم شهر قرار دهم تا إن شاءالله قدم های خوبی برداشته و مشارکت مردم را در فعالیت های شهرداری افزایش داده و رضایتمندی مردم را نسبت به گذشته بیشتر کنیم.

وی با اشاره به طرح چشم انداز ۱۲ ساله و برنامه ۵ ساله بیان کرد: نظر من اینست که باید با این برنامه که احکام کمی و کیفی آن نیز در تمامی حیطه ها تدوین شده است، در این شورا نیز مطابق آن پیش برویم و طرح بودجه هر سال مطابق با آن باشد.

منتخب شورای ششم شهر تبریز با اشاره به مساله حاشینه نشینی در شهر تبریز اظهار داشت: یک مقدار ناعدالتی در شهر وجود دارد و البته ما ایجاد کننده این ناعدالتی نیستیم بلکه ما وارث آن هستیم.

دبیری افزود: ما باید قدم های خوبی در این راستا برداریم و با اختیاراتی که شورای شهر دارد از خدمات دولتی و نمایندگان و توان مجموعه شهرداری و سیستم تشویقی و نمایندگان کمک بگیریم تا امکاناتی برای رفع معضل حاشیه نشینی در اختیارمان قرار دهند تا مشکلات حاشینه نشینی را رفع کرده و بودجه به صورت عادلانه توزیع شود تا تبعیض ها را کاهش داده و شهر به صورت متوازن توسعه یابد.

وی در خصوص تعامل بین منتخبین شورای ششم شهر اظهار داشت: باید هر قولی که داده می شود بر اساس اختیارات و وظایف مان باشد. در هر صورت باید تلاش کنیم که اگر قولی داده ایم آن را محقق کنیم تا مردم فکر نکنند که افراد فقط براساس وعده و قول در انتخابات شرکت کرده اند.

انتهای پیام/

در همین باره بخوانید:

رشیدی: تحقق عدالت شهری و اصلاح ساختارهای شهرداری اولویت های مهم شورای جدید

دهقان نژاد: در شورای ششم هم چهره تبریز و روحیه شورا باید عوض شود

بابایی اقدم: ضرورت پرهیز از آفت فراکسیون بندی و جناح بندی

نوای باغبان: نارسایی های مدیریت شهری باید درمان شود

غفوری: ضرورت سالم سازی مسایل مدیریتی و نظارت در شورا و شهرداری

احمدی: ساماندهی حاشیه نشینی، شفافیت، فساد ستیزی و توسعه فضای سبز؛ جزو اولویت ها

زعفرانچیلر: نگاه ویژه به مشارکت شهروندان در مدیریت شهری

صادقی: لزوم توزیع متوازن امکانات بین مناطق تبریز

برگی: تبدیل شورای شهرداری فعلی به شورای شهر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.