تبریزبیدار بررسی می کند؛

تحلیل راه یافتگان به شورای ششم تبریز(۲) / بجانی؛ شورای جوان و یک دست تر

یاسین بجانی، دانش آموخته برنامه ریزی شهری است، عضو لیست های شورای ائتلاف بود و به سیاق دیگر جوانان توانست پدیده باشد و عضو شورای ششم شود.

سرویس اجتماعی تبریز بیدار / پیش تر در گزارشی اعضای منتخب شورای ششم تبریز را بررسی اجمالی کرده بودیم (جزئیات را اینجا بخوانید+)  اما در آن گزارش نفر سیزدهم اسماعیل چمنی بود ولی حال پس از بازشماری آرا، یاسین بجانی جایگزین او شده است.

یاسین بجانی، دانش آموخته برنامه ریزی شهری است، عضو لیست شورای ائتلاف نیروهای انقلاب بود و به سیاق دیگر جوانان توانست پدیده باشد و عضو شورای ششم شود.

پافشاری و پیگیری او برای بازشماری آرا نشان داد که فردی سمج و پیگیر برای احقاق حق است و باید دید چنین شخصی در ترکیب ۱۳ نفره شورای ششم چگونه پیگیر حق و حقوق شهروندان خواهد بود.

برخی فعالین شبکه های اجتماعی سعی دارند یاسین بجانی را با عینک بردارش (روح الله بجانی، مسئول انصار حزب الله تبریز) ببینند و ببینانند و این مساله در افکار عمومی منجر به ارایه تصویر غیر مستقل و وابسته از او می شود، حال اینکه او در جریان تبلیغات و رقابت مستقل عمل کرد و توانست بر پایه تلاش های خودپایه برنده بازی شود البته نمی توان تجربه و راهنمایی های برادر را نادیده گرفت.

حضور بجانی در کنار دیگران جوانان با رویه انقلابی و دیگر پیش کسوتان شورای ششم را یک دست تر کرد، البته آزمون یکدستی شورا در انتخاب رئیس شورا و شهردار است که پیش روست و محافل بسیاری درصدد تاثیرگذاری در این دو تصمیم مهم هستند.

انتهای پیام/

در همین باره بخوانید:


وقتی تخریب و پول پاشی چاره ساز نشد

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.