هفته 26 لیگ برتر فوتبال؛

استقلال ۲ – تراکتور۱ / تعویض ها دیر جواب داد

تراکتور در هفته بیست و ششم لیگ برتر فوتبال کشور نتوانست از میزبان خود امتیاز بگیرد.

به گزارش تبریز بیدار ، تراکتور که کورسوی امیدی برای سهمیه آسیایی داشت، به دنبال پیروزی در یک بازی خارج خانه بود اما شاگردان فیروز کریمی با شکست تهران را ترک کردند.

در این بازی که نیمه اول بدون گلی را پشت سر گذاشت، ۴۵ دقیقه دوم آن بسیار دیدنی و جذاب دنبال شد. مهدی قایدی مرد نخست این بازی بود. او روی گل نخست تیمش نقش بسیار ویژه ای داشت و پس از تعقیب توپ روی پاس رو به عقب فخرالدینی، با ضربه ای چپ زمینه ساز گل نخست تیمش بود.

قایدی در ادامه نیز با استفاده از پاس خوب ریگی، با ضربه ای بغل پا گل دوم را به ثمر رساند و حتی ثانیه هایی بعد، فرصت مشابهی را به دست آورد که ضربه بغل پای او با اختلاف بسیار کم از کنار دروازه به بیرون رفت.

در ثانیه های پایانی تراکتور توسط تعویض طلایی فیروز کریمی یعنی امین اسدی به گل رسید. ارسال رزاق پور و ضربه سر اسدی، باعث باز شدن دروازه حسینی پس از ۴ بازی شد و در نهایت این بازی با نتیجه دو بر یک به سود آبی پوشان به پایان رسید.

بازی از هفته بیستم و ششم رقابت های لیگ برتر ایران؛ سه شنبه: ۱۵/۰۴/۱۴۰۰ ؛ ساعت: ۱۹:۱۵
استادیوم: آزادی تهران / بدون تماشاگر
پیام حیدری / کمک ها: سعید علی نژادیان – فرهاد مروجی؛ داور چهارم: عبدالنبی پورخلف / ناظر داوری: محسن ترکی

 

ترکیب استقلال:

سید حسین حسینی
عارف غلامی
محمدحسین مرادمند
سیاوش یزدانی
محمد نادری (۹۲- هروویه میلیچ)
احمد موسوی
مهدی مهدی پور (۶۵- داریوش شجاعیان)
آرش رضاوند (۸۴- سعید مهری)
مسعود ریگی (۹۲- سبحان خاقانی)
مهدی قایدی
ارسلان مطهری (۸۴- آرمان رمضانی)

سرمربی: فرهاد مجیدی

 

ترکیب تراکتور:

محمد رضا اخباری
ابوالفضل رزاق‌پور
هادی محمدی
پیمان کشاورز (۲۰- سعید ایران خواه)
علی فتحی (۶۴- سیدمحمد خرم حسینی (۹۰- صیاد کوکبی))
محمد عباس‌زاده
محمد قنبری (۶۴- محمد قادری)
میلاد فخرالدینی
سامان نریمان جهان
پیمان بابایی (۹۱- امین اسدی)
بهزاد سلامی

سرمربی: فیروز کریمی

 

کارت زرد:

محمد عباس زاده (۳۷) محمدرضا اخباری (۵۵)بهزاد سلامی (۹۰+۱)

محمد نادری (۴۵+۷) عارف غلامی (۷۳)

 

شرح گل:

استقلال یک – تراکتور صفر (دقیقه ۵۳: هادی محمدی – گل بخودی): ارسال بلند موسوی به روی دروازه به فخرالدینی رسید و این بازیکن به استپ سینه قصد داشت توپ را به اخباری برساند ولی تیز هوشی مهدی قایدی باعث شد او زودتر به توپ برسد. ضربه چیپ این بازیکن از بالای سر اخباری در حال ورود به دروازه بود که هادی محمدی پیش از ورود توپ به دروازه، قصد دفع آن را داشت و ضربه این بازیکن وارد دروازه تیمش شد تا حساب کار یک بر صفر شود.

 

استقلال ۲ – تراکتور صفر (دقیقه ۵۹: مهدی قایدی): پاس رو به عقب هادی محمدی به اخباری رسید و اشتباه عجیب سنگربان تبریزی ها در دفع توپ، باعث شد تا توپ به ریگی برسد و این بازیکن با یک ضربه سر مهدی قایدی را در فرصت مناسبی قرار دهد و مهاجم بوشهری استقلالی ها پس از عبور از هادی محمدی و ایران خواه، با ضربه ای بغل پا و فنی، دروازه تراکتور را برای بار دوم باز کرد.

 

استقلال ۲ – تراکتور یک (دقیقه ۹۰+۲: امین اسدی): ارسال سیدابوالفضل رزاق پور به روی دروازه به ضربه سر امین اسدی همراه شد که توپ این بازیکن با ورود به درون دروازه، قفل دروازه حسینی را باز کرد.

انتهای پیام/

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.