بازیکن ملی پوش فوتبال بانوان در گفتگو با تبریزبیدار:

درخواست زمین چمن اختصاصی برای بانوان تبریز / تمرینات آماده سازی برای بازی های آسیایی

بازیکن تبریزی و ملی پوش فوتبال زیر ۲۰ سال بانوان گفت: زمین چمن اختصاصی برای تمرینات بانوان در تبریز ضروری است.

آیسان نظامی خواه، بازیکن تبریزی تیم ملی فوتبال بانوان زیر ۲۰ سال در گفتگو با تبریز بیدار ، در رابطه با وضعیت اردوی تیم ملی اظهار داشت: وضعیت اردوی تیم ملی خیلی عالی بود و تمرینات تاکتیکی انجام دادیم و از عوامل اجرایی این اردو اعم از سرپرست، کادرفنی، مربیان و سرمربی تیم ملی تشکر می کنم.

Image title

وی در خصوص دعوت خود به تیم ملی گفت: من بازیکن خط حمله هستم اما در پست های متفاوت توان بازی کردن را دارم. در تیم لیگ یک «صبامهر» تبریز که در شهر تبریز و گنبد کاووس بازی داشتیم، مربیان تیم ملی هم حضور داشتند و عملکرد بازیکنان را رصد می کردند. علاوه بر آن، تیم استعدادیابی استان هم اسم مرا به تیم ملی داده بود، و در آنجا هم توانستم بهترین بازی را داشته باشم و از این طریق به اردوی تیم ملی دعوت شدم و اکنون برای مسابقات آسیایی آماده می شویم.

Image title

نظامی خواه در خصوص الگوهای ورزشی خود نیز گفت: الگوی ورزشی من مربیان بسیار ارزشمند خودم و همچنین بازیکنان این سرزمین هستند که دوستان من هستند. در خارج از کشور هم بانویی به نام alex morgan را الگوی خود قرار داده ام که ایشان هم بازیکن بسیار با اخلاقی هستند.

Image title

وی همچنین رضایت خود را از امکانات کمپ تیم ملی اعلام داشته و گفت: امکانات هم از لحاظ کمی و هم کیفی، بسیار عالی بود و آنجا چمن های طبیعی و مصنوعی استانداردی داشت و همینطور دارای پزشک، تغذیه خوب و برنامه تمرینی فوق العاده ای بودیم. و با حضور مربیان، سطح تیم خیلی خوب پیشرفت می کرد و آمادگی بازیکن ها بهتر می شد. 

Image title

بازیکن تیم فوتبال بانوان صبامهر در پایان خاطرنشان کرد: تشکر ویژه دارم از مربیان خصوصی و بدنسازی ام، پدر و مادرم که همیشه حامی من بودند، و مالک و عوامل باشگاه صبامهر تبریز بسیار تشکر می کنم که حمایتمان کردند و همینطور از آقای ششگلانی و آقای خاکزاد در هیات فوتبال که این دو بزرگوار هم زحمات زیادی کشیدند تشکر می کنم و تنها یک خواهش دارم که یک سالن و چمن مختص بانوان در تبریز نظر بگیرند که هر وقت خواستیم بتوانیم تمرینات خود را در آنجا ادامه بدهیم. ما الان تمرینات خود را اکثرا در زمین چمن ابوذر بازی می کنیم که خیلی عالی است ولی امیدوارم چمنی باشد که کلا مختص بانوان باشد و ما به صورت اختصاصی آنجا تمرین کنیم.

انتهای پیام/

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.