سردار نوعی اقدم:

تشدید بحران اخلاقی با بی عفتی

همایش عفاف و حجاب با سخنرانی سردار نوعی اقدم از فرماندهان جبهه مقاومت اسلامی در سنگفرش مصلی امام خمینی(ره) تبریز برگزار شد.

به گزارش تبریز بیدار ، سردار رحیم نوعی اقدم  در همایش عفاف و حجاب در تبریز اظهار داشت: در کل دنیا نقطه شروع تعدی و تجاوز به حریم عفت و حیای زن بدحجابی و بی حجابی است.

وی با بیان اینکه در دنیا ۹۹ درصد کسانی که بی حجاب شدند، مورد بی حرمتی قرار گرفتند؛ افزود: روزنامه آمریکایی سال ۲۰۰۳ نوشته از هر ۱۴ دقیقه به یک خانم تجاوز می شود و از هر ۴ نوزادی که به دنیا می آید یکی از آن ها نامشروع است.

وی ادامه داد: این وضعیت در آمریکا و اروپا به زنانی روی آورده که بی حجاب بودند،  اینطور نیست که افراد با حجاب مشکلات ندارند، ولی اکثرا مشکلات این قبیل متوجه افراد بی حجاب می باشد.

این رزمنده دفاع مقدس و جبهه مقاومت گفت:  وقتی از اراذل و اوباش سوال پرسیده شد که بیشتر سراغ چه خانم هایی می روید پاسخ دادند سراغ کسانی که شل تر و بی حجاب تر هستند.

وی با تاکید بر اینکه در جنگ نظامی دشمن را شکست داده ایم، تصریح کرد:  جنگ امروز، جنگ بی حیایی است و این جنگ جدی است.

نوعی اقدم بیان داشت: عده ای پول می‌گیرند تا بصورت بی حجاب در کوچه و خیابان تردد کنند و بحران اخلاقی درست کنند عده ای می خواهند بی حیایی رونق پیدا کند.

وی ضمن تاکید بر تربیت صحیح فرزند گفت:  از والدین خواهش می کنم نسبت به فرزندان خود تعارف نداشته باشند،  کسانی که فرزندانش به اینترنت دسترسی دارند به آنها عواقب مصرف بی رویه آن را بگویند.

این جانباز دفاع مقدس و جبهه مقاومت گفت: در دوران دفاع مقدس زنان با اسلحه رژه می رفتند ولی الان باید با تب لت و گوشی رژه بروند.

وی گفت:  عده ای زبان خارجی و موسیقی را از ۵ سالگی به فرزند خود یاد می دهند ولی وقتی برای روزه و حجاب می گویند هنوز زود است.

انتهای پیام/

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.