تراست ولت چگونه کار می کند

امروزه استفاده از ارزهای دیجیتال جایگاه ویژه ای بین مردم پیدا کرده است، بسیاری از مردم برای اینکه مبادله های خود را به انجام برسانند از ارزهای دیجیتال بهره می برند.

به گزارش تبریز بیدار ،  با خرید و فروش ارز دیجیتال می توانند سود زیادی را به دست آوردن برای استفاده از این بازار مالی می تواند از طریق سایت صرافی ارزینجا اقدام نمایند.

صرافی های زیادی هستند که مشغول به فعالیت در این زمینه می باشند. هر کدام از صرافی هایی از ارزهای مختلفی پشتیبانی می کنند و می توان در بستر آن ها  تراکنش ها را انجام داد. برای اینکه بتوان به خدمات ارزنده صرافی ها دسترسی داشت باید هنگام وارد شدن به صرافی ثبت نام خود را به انجام رساند و یک حساب کاربری برای خود ایجاد کرد.

هنگام ثبت نام در سایت صرافی Arzinja لازم است که احراز هویت خود را هم به انجام برسانید و برای نگهداری ارزهای دیجیتال خود از یک کیف پول دیجیتالی استفاده نمایید. کیف پول دیجیتالی همانند حساب های بانکی عمل می کند و از دزدیده شدن دارایی شما جلوگیری به عمل خواهند آورد.

 کیف پلو های زیادی وجود دارد که هر کدام از ارزهای متنوعی پشتیبانی می کنند. در این مطلب قصد داریم در مورد کیف پول تراست ولت مطالبی را ارائه دهیم و از ویژگی های این کیف پول اطلاعاتی را در اختیار شما قرار دهیم.

Image title

تراست ولت چیست؟

یکی از بهترین کیف پول های نرم افزاری برای نگهداری از ارزهای دیجیتال تراست ولت نام دارد  که توانسته است با محیط کاربری ساده و راحت توجه کاربران زیادی را به خود جلب نماید و شما می توانید با اطمینان کامل از این کیف پول استفاده نمایید.

 این نرم افزار از امینت بسیار بالایی برخوردار است و نظارت کامل بر روی کلید های خصوصی دارد، بنابراین از دارایی های شما در مقابل هک شدن محافظت به عمل می آورد. بسیاری از افراد ممکن است با نحوه ساخت کیف پول تراست ولت آشنایی نداشته باشند که لازم است بگوییم برای استفاده از این کیف پول تنها باید آن را بر روی گوشی های موبایل خود نصب نمایید.

مزایای کیف پول تراست ولت

کیف پول تراست والت از ویژگی های زیادی برخوردار است که باعث شده مردم رغبت زیادی برای استفاده از آن داشته باشند. در ادامه به بررسی این ویژگی های خواهیم پرداخت.

به دست آوردن سود: یکی از ویژگی هایی که این کیف پول را با دیگر کیف پول های دیجیتالی متمایز می کند، این است که هنگامی که کاربران ارزهای خود را در کیف پول تراست ولت نگهداری می کنند سودی را هم در ازای نگهداری آن ها به دست خواهند آورد، که مانند حساب های بانکی عمل خواهند کرد.

خرید رمز ارز: در نحوه ساخت تراست ولت این امر را باید ذکر کنیم که با استفاده از آن می توانید به خرید ارزهای دیجیتالی مختلفی بپردازید، یعنی به عنوان کیف پولی چند ارزی شناخته می شود  که دارای شبکه ای پرداخت متفاوتی است. افرادی که از این کیف پول استفاده می کنند می توانند از طرق کارت های اعتباری خود ارزهایی چون بیت کوین، تتر و … را خریداری نمایند.

مشاهده قیمت ها:  تراست ولت دارای مزایای مختلفی است که یکی از آن ها مشاهده لحظه ای قیمت ها می باشد. یعنی زمانی که شما قصد داشته باشید ارزی را خریداری نمایید، می توانید خیلی سریع از قیمت آن اطلاع پیدا کنید.

تبدیل ارزها: کیف پول تراست والت از مزیت دیگری چون تبدیل ارزهای دیجیتال هم برخوردار می باشد. Swap قابلیت این را برای کیف پول تراست ولت ایجاد می کند که بتوان ارزهای مختلفی را با هم عوض کرد.

مروگر اختصاصی: لازم به ذکر است که بگوییم تراست والت از کیف پول هایی است که دارای یک مروگر بسیار مناسب می باشد، که از طریق آن می توان فروشنده هایی را پیدا کرد که محصولات خود را به وسیله ارزهای دیجیتال ارائه می دهند.

Image title

نحوه ایجاد تراست ولت

بسیاری از افراد ممکن است با نحوه ساخت تراست ولت آشنایی نداشته باشند و تصور دارند که استفاده از این کیف پول دیجیتالی با سختی هایی همراه می باشد، اما باید بگوییم که برای اینکه بتوان از کیف پول تراست ولت استفاده کرد تنها باید اپلیکیشن آن را بر روی گوشی های هوشمند خود نصب نمایید.

 سایت های معتبر و زیادی هستند که با یک جستجوی ساده می توانید به آن ها دسترسی داشته باشید و این کیف پول را نصب نمایید. در ادامه مطالب نحوه نصب و استفاده از تراست ولت را برای شما بیان خواهیم کرد.

هنگام مراجعه به وب سایت ها برای دانلود این برنامه باید سیستم عامل موبایل خود را مورد بررسی قرار دهید و طبق آن به دانلود نرم افزار بپردازید. بعد از در اختیار داشتن نرم افزار برای ایجاد کیف پول جدید گزینه ای پیش روی شما قرار خواهد گرفت.

با کلیک بر روی این گزینه با صفحه ای رو به رو خواهید شد  که شرایط استفاده از نرم افزار را برای شما بیان خواهد کرد.  که با خواندن آن شرایط می توانید موافقت خود را برای استفاده از تراست ولت اعلام نمایید.

بعد از آن وارد صفحه  جدیدی خواهید شد که کلماتی را در حد ۱۲ کلمه مشاهده خواهید کرد.  این کلمات کد بازیابی شما می باشند و باید در نگهداری آن ها دقت لازم را به عمل آورید. هنگام بررسی نحوهساخت تراست والت با این مطالب رو به رو خواهید شد که در صورت مفقود شدن این عبارت ممکن است تمام دارایی خود را از دست بدهید.

بعد از اینکه توانستید این عبارت را در جای مناسبی ذخیره کنید، به صفحه بعد منتقل خواهید شد  که عبارت داده شده در مرحله قبل را باید به صورت درست انتخاب نمایید تا بتوانید کیف پول تراست والت را ایجاد کنید، در نهایت بعد از انجام این مراحل به صفحه اصلی کیف پول منتقل خواهید شد.

Image title

نحوه استفاده از تراست ولت

همان طور که در نحوه ساخت تراست ولت گفته شد این کیف پول به صورت چند ارزی ارائه می شود  که می توان ارزهای مختلفی را از طریق آن نگهداری کرد. این برنامه طبق زبان اصلی موبایل شما فعالیت ها را انجام می دهد و گزینه ای با عنوان تغییر زبان در اختیار شما قرار نمی دهد.

مانند کیف پول بیت کوین هنگام استفاده از تراست ولت می توانید چندین حساب را برای خود ایجاد نمایید. برای انجام این کار تنها باید گزینه ای را با عنوان ولتس را انتخاب کنید و اسم کیف پول مورد نظر را برای آن لحاظ نمایید.

 برای استفاده از هر کیف پول عبارت های بازیابی جدیدی در اختیار شما قرار داده می شود، این عبارت ها امکان دسترسی شما به دارایی ها را ایجاد می کنند. هنگامی که کیف پول ترست ولت را ایجاد می کنید بهتر است نسخه پشتیبان آن را تهیه کنید.

 گاهی اوقات ممکن است فراموش نمایید که هنگام ایجاد کیف پول نسخه پشتیبان آن را فعالی کنید، که در این شرایط باید به قسمت تنظیمات مراجعه نمایید و برای تهیه نسخه پشتیان آن اقدامات لازم را انجام دهید.

اضفه کردن توکن های مختلف به تراست ولت

با استفاده از این کیف پول می توان ارزهای دیجیتال متنوعی را نگهداری کرد. در حساب هایی که ایجاد می کنید  کوین های جدید را اضافه نمایید و مدیریت تمامی آن ها را عهده دار باشید.

 برای این کار تنها باید وارد برنامه تراست ولت شوید  و به صفحه اصلی کیف پول مراجعه نمایید.  در این قسمت می توانید کوین های جدیدی که به کیف پول شما اضافه شده است را مشاهده نمایید. علاوه بر مواردی که در کیف پول مشاهده می کنید، قادر خواهید بود توکن های دیگری را هم به این کیف پول اضافه نمایید.

 در نحوه ساخت تراست ولت این موضوع را این گونه بیان می کنیم که باید بعد از وارد شدن به صفحه اصلی کیف پول  و با مشاهده لیست توکن هایی که رو به روی شما قرار دارد هر کدام را که می خواهید به دلخواه فعال نماید. در صورتی که ارزی که مد نظر دارید درون لیست قرار ندارد، آن را جستجو کنید، سپس به راحتی توکن مورد نظر خود را فعال کنید.

انتهای پیام/

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.