فرمانده سپاه عاشورا در مراسم رونمایی از مستند مهاجر الی الله؛

شهید جلالی هر لحظه منتظر فدا کردن جان خود برای انقلاب بود

عصر دوشنبه از فیلم مستند شهید تبریزی فاجعه منا محمدرضا جلالی با عنوان مهاجر الی الله ساخته بهزاد پروین قدس رونمایی شد.

به گزارش تبریز بیدار ، سردار سرتیپ دوم عابدین خرّم در این مراسم اظهار داشت: انقلاب اسلامی پدیده جهانی است و حوادث بعد از انقلاب اسلامی از جمله دفاع مقدس، حوادث دهه ۶۰ و… هم پدیده بی نظیری هستند.

وی ضمن گرامیداشت شهدای  کشتار حج در سال ۶۶ و شهدای فاجعه منا گفت: خاندان جلالی همگی با انقلاب اسلامی انطباق دارند و شهید حاج رضا جلالی منتظر بود تا در هر جریانی جان خود را برای انقلاب فدا کند.

فرمانده سپاه عاشورا به تحولات منطقه اشاره کرده و افزود: دشمنان هر روز که مقاومت جوانان در جبهه مقاومت را می بینند، از مواضع خود عقب نشینی می کند.

وی با بیان اینکه شهدا با عمل و خون خودشان انقلاب اسلامی را تثبیت و ترویج کردند، اضافه کرد: زندگی شهید حاج رضا پر از مجاهدت و برکت در راه انقلاب بود.

سردار خرّم در ادامه گفت: چندی قبل یک هنرمند به ما می گفت نمی دانستم شهید بیضایی مال تبریز است، اقدامات او واقعا ستودنی است و عقل و فکر او خیلی بالاتر از سن او بود.

وی تصریح کرد: امروز جبهه حق با جبهه باطل در میدان هماوردی در حال مبارزه هستند و این جبهه یاران محکم و باصلابت می خواهد تا انقلاب اسلامی را روایت کنند.

فرمانده سپاه عاشورا گفت: دشمن با جنگ شناختی می خواهد ما مغلوب باورها شویم و از چیزی که به آن عشق می ورزیدیم، متنفر شویم.

وی ضمن تاکید بر سجایای اخلاقی و رفتاری شهید منا جلالی گفت: شهید جلالی مبارز و مرد میدان در عرصه های هنری و فرهنگی بود.

سردار خرّم همچنین به تجلیل از سازنده فیلم مستند شهید جلالی پرداخته و گفت: امروز پروین قدس ها در جامعه هنری و فرهنگی ما کم است و باید قدر ایشان را بدانیم و هنرمندان باید به ایشان تاسی کنند.

انتهای پیام/

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.