تبریزبیدار
جمعه ۱ مرداد ۱۴۰۰ ۱۲:۴۳:۳۶ شناسه خبر : ۱۰۸۲۴۰۹

پیگیری تبریزبیدار از هیات فوتبال استان نسبت به توهین لک؛

همه نگاه ها به کمیته انضباطی فدراسیون / تماس های بی نتیجه با آقای رئیس

مدیر روابط عمومی هیات فوتبال آذربایجان شرقی اظهار داشت: پیگیری ها برای برخورد انضباطی با دروازه بان هتاک تیم پایتخت ادامه دارد.

محمدرضا تقیون مدیر روابط عمومی هیات فوتبال استان در گفتگو با تبریز بیدار  در خصوص آخرین وضعیت از پیگیری توهین دروازه بان پرسپولیس به توپ جمع کن تبریزی اظهار داشت: اقدام حامد لک نابخشودنی است و ما ضمن صدور بیانیه ای از رئیس فدراسیون فوتبال درخواست برخورد کرده ایم.

وی ضمن تاکید بر برخورد با بازیکن هتاک از طریق کمیته انضباطی و کمیته اخلاق گفت: نتیجه پیگیری های خود را به اطلاع مردم شریف آدربایجان و مردم تبریز خواهیم رساند.

گفتنی است پیگیری های دو روزه تبریزبیدار از جواد ششگلانی رئیس هیات فوتبال آذربایجان شرقی در خصوص روند رسیدگی بی نتیجه بود و او حاضر به گفتگو در این باره نیست.

پیش از این حسین عبداللهی عضو کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال در واکنش به اهانت حامد لک به توپ جمع‌کن تبریزی گفته بود: بر اساس فیلم‌های منتشر شده الفاظی به کار برده شده که تخلف است. با استناد به همین فیلم‌ها کمیته انضباطی می‌تواند ورود کند و تصمیمات لازم را بگیرد. 

وی خاطر نشان کرده بود: اگر گزارش‌ها به کمیته انضباطی آمده باشد، قرائت شده و نظر اعضا بیان و پس از آن تصمیمات لازم اتخاذ می‌شود. البته پس از دریافت گزارش‌ها باید به طرف فرصت دفاع بدهیم. یا باید شخصا او را به کمیته انضباطی دعوت کنیم یا اینکه بخواهیم با توجه به تخلف گزارش شده دفاعیه و جوابیه‌اش را ارسال کند و سپس تصمیم گیری شود.

انتهای پیام/