تبریزبیدار
دوشنبه ۴ مرداد ۱۴۰۰ ۰۸:۵۹:۳۵ شناسه خبر : ۱۰۸۲۴۲۶

متفکرآزاد در گفتگو با تبریزبیدار و در واکنش به هتک حرمت اهل بیت(ع)؛

پرچم اباعبدالله(ع) عامل پیوند ناگسستنی بین اقوام ایرانی

نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: حب اهل بیت(ع) و بیرق اباعبدالله(ع) پیوند ناگسستنی بین خون های آذربایجانی، خوزستانی، بلوچ، فارس، خراسانی و... ایجاد کرده است.

روح الله متفکرآزاد در گفتگو با تبریز بیدار  در واکنش به هتک حرمت پرچم اباعبدالله(ع) در تبریز و ایجاد انحراف در مسیر مطالبات مردم خوزستان اظهار داشت: حلقه اتصال همه اقوام ایرانی و عامل عزت و قوام ملی ما اهل بیت(ع) هستند.

وی افزود: حب اهل بیت(ع) و بیرق اباعبدالله(ع) پیوند ناگسستنی بین خون های آذربایجانی، خوزستانی، بلوچ، فارس، خراسانی و... ایجاد کرده و آنهایی که ذات خود را در مخالفت با عَلَم اهل بیت(ع) بروز می دهند، در واقع مرگ سیاسی و نابودی خود را تضمین می کنند.

نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه بیرق امام حسین(ع) در سینه های مردم آذربایجان جای دارد، افزود: مردم تبریز و آذربایجان در کنار مردم نجیب خوزستان بوده و خواستار رسیدگی سریع مسئولین ذیربط به مشکلات آن خطه قهرمان پرور هستند.

عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی ضمن تاکید بر رفع مشکلات خوزستان با پیگیری مسئولین، تصریح کرد: سوءاستفاده کنندگان و وابستگان به ایادی بیگانه، با جسارت خود به ساحت اهل بیت(ع) خود را رسوا کردند.

انتهای پیام/