رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی آذربایجان شرقی مطرح کرد:

تشکیل هیئت اندیشه ورز برای اولین بار در سطح کشور

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی آذربایجان شرقی گفت: این هیات برای اولین بار در سطح کشور ایجاد می شود که طی آن از استادان دانشگاه و حوزه برای کنکاش و بررسی مسئولیت های شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی بهره خواهیم گرفت.

به گزارش تبریز بیدار ، حجت الاسلام میکائیل اسکندری، در نشست خبری با اصحاب رسانه در آستانه سالروز تاسیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی اظهار کرد:  سیاست گذاری و برنامه ریزی  برنامه‌های مختلف ملی و مذهبی مهمترین فعالیت این شورا است.

وی گفت:  ارائه الگوهای مناسب، تعمیم پیام انقلاب و زمینه سازی برای حضور مردم در کنار ایجاد بستر مناسب جهت تعمیم شعائر انقلاب از وظایف شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی است.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی در مورد عملکرد این شورا افزود: برگزاری مراسم ۱۲ فروردین،  اجرای برنامه‌های روز قدس، برگزاری برنامه  حمایت از مردم غزه، بزرگداشت سالگرد ارتحال امام راحل ، اجرای مراسم سالگرد قیام ۱۵ خرداد، برگزاری برنامه‌های هفته افشای حقوق بشر آمریکایی و گرامیداشت شهدای هفتم تیر در گلزار شهدای وادی رحمت تبریز بخشی از عملکرد شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان در سال‌جاری بوده است.

وی خاطر نشان کرد: افزایش مشارکت مردمی در مراسمات، تجدید میثاق با آرمان های انقلاب اسلامی و تقویت ارزش های انقلاب در داخل و خارج از کشور با هماهنگی نهادهای مسئول از اهداف مهم شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی می باشد.

اسکندری در پایان  از اقدامات این شورا در ایام کرونایی  گفت: پخت نان رایگان ، توزیع بسته‌های معیشتی و فرهنگ‌سازی برای افزایش کمک‌های مردمی بوده است و  در اقدامات خوبی انجام داده ایم.

انتهای پیام/

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.