انتخاب شهردار تبریز وقتی دیگر...

محمدی، طالب نژاد و سلیمانی؛ گزینه های سرپرستی شهرداری

تراب محمدی، داوود طالب نژاد و مظفر سلیمانی سه گزینه مطروحه برای سرپرستی شهرداری تبریز تا انتخاب شهردار جدید هستند.

به گزارش تبریز بیدار ، پس از انتشار اخبار و گمانه زنی هایی در مورد انتخاب شهردار تبریز توسط شورای ششم شنیده ها از این حکایت دارد که گویا اعضای شورای ششم به جهت بررسی دقیق گزینه های مدنظر خود برای شهردار شدن، ترجیح داده اند که سرپرست برای شهرداری انتخاب کنند تا برای خود زمان بخرند.

سه گزینه سرپرستی

تراب محمدی (مدیرکل بازرسی شهرداری)، داوود طالب نژاد(شهردار منطقه ۳) و مظفر سلیمانی (معاون مالی و اداری شهرداری) سه گزینه مطروحه برای سرپرستی شهرداری تبریز تا انتخاب شهردار جدید هستند که در جلسه غیررسمی مورد نظر اعضا بود که گفته می شود رای تراب محمدی بیش از سایر گزینه‌ها بوده و در صورت عدم تغییر در آرا او سرپرست شهرداری تبریز می شود.

انتخاب سرپرست طبق روال پس از انتخاب هیات رئیسه شورای شهر انجام می شود.

تناقض فراخوانی و عدم انتشار

در فراخوان شورای ششم برای انتخاب شهرداری اسامی متنوعی مطرح شده اند اما فعلا لیست اصلی نزد اعضای شورا محفوظ و رسانه ای نشده است البته مشخص نیست که دلیل عدم انتشار این لیست چیست، اما مدل فراخوانی در تناقض با مدل عدم شفافیت در اعلام لیست نهایی است. انتشار اسامی می تواند مجر به اظهار نظر عمومی و نخبگان در مورد گزینه های آینده شهرداری باشد.

سرپرستی پلی برای شهرداری؟!!

احتمال این وجود دارد که اسامی مطرح شده برای سرپرستی در میان اسامی گزینه های شهرداری نیز حضور داشته باشند، با لحاظ این مساله می توان گفت در صورت انتخاب سرپرست و وجود شخص منتخب در میان گزینه های شهرداری، سرپرستی پلی خواهد شد برای شهردار شدن فرد مورد نظر، مگر اینکه شورای ششم اعلام کند که سرپرست منتخب در میان گزینه های احتمالی شهرداری حضور ندارد.

انتهای پیام/

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.