اظهارات استاندار دولت روحانی در آخرین روزهای مدیریت؛

استخدام دولتی نداریم / فقط شهاب سنگ نبارید / از هیچ رسانه شکایت نکردیم!!!!

استاندار آذربایجان شرقی در خصوص جذب جوانان در ادارات دولتی نیز گفت: باید بگوییم فعلا استخدام وجود ندارد و محدودیت ها باعث شده است شرکت های دانش بنیان به وجود بیاید.

به گزارش تبریز بیدار ، محمدرضا پورمحمدی در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در آینده نزدیک شاهد تغییرات مدیریت خواهیم بود و تا آخرین لحظه وظایف خود را به نحو احسن انجام خواهیم داد.

وی با بیان اینکه در دوران ۲/۵ ساله مدیریتم فقط شهاب سنگ نبارید، افزود: اگر همراهی فضای رسانه ای نبود کار برای ما بسیار سخت بود.

استاندار آذربایجان شرقی با تمجید از رسانه ها گفت: شرایط رسانه ها پیچیدگی های زیادی دارد، خبرنگاری که بخواهد حقیقت را بیان کند توانمندی و دلسوزی می خواهد.

وی ادامه داد: مجموعه رسانه ای استان وظایف خود را به نحو احسن انجام داده اند و شاید انتقاداتی که دارید به مذاق ما خوش نیاید اما همه این موضوعات برای حل مشکلات جامعه و مردم می باشد.

استاندار آذربایجان شرقی در ادامه مدعی شد: در دوران مدیریت ما، از هیچ رسانه ای شکایت نکردیم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

وی اضافه کرد: کاستی های حوزه خبر نگاری را قبول داریم اما تشکل های صنفی از ما درخواست کمک نکرده اند.

پورمحمدی در خصوص جذب جوانان در ادارات دولتی نیز گفت: باید بگوییم فعلا استخدام وجود ندارد و محدودیت ها باعث شده است شرکت های دانش بنیان به وجود بیاید.

استاندار دولت روحانی در آذربایجان شرقی گفت: دانشگاه ها در دولت جزو بی برنامه ترین نهاد ها می باشد که هیچ برنامه و آینده ای برای فارغ التحصیلان وجود ندارد.

وی افزود: نحوه نظام آموزشی باید تغییر کند که دانشجویان بعد از فارغ التحصیلی بتوانند کار آفرینی کنند.

پورمحمدی همچنین اظهار داشت: در گذشته استان آذربایجان شرقی، دروازه آسیا به اروپا بود که متاسفانه الان به بن بست رسیده است.

وی با اشاره به اهمیت بزرگراه خواجه_ ورزقان و راه آهن جلفا گفت: رونق اقتصادی فقط با صادرات و راه های مرزی امکان پذیر می باشد.

انتهای پیام/

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.