در جمع خبرنگاران مطرح شد:

همگانی کردن ورزش، درباشگاه مقاومت تبریز

معاون تربیت بدنی سپاه تبریز گفت: هدف اصلی باشگاه مقاومت همگانی کردن ورزش در میان آحاد مردم می باشد و بعد از همگانی شدن ورزش از بین آنها استعداد ها را کشف کنیم تا بتوانیم در ورزش های همگانی از آنها استفاده کنیم.

به گزارش تبریز بیدار ،یاسر نجف زاده عصر روز یکشنبه، در نشست خبری با اصحاب رسانه اظهار داشت: سند چشم انداز ورزشی باشگاه مقاومت با محوریت توسعه ورزش همگانی در شهرستان تبریز تدوین شده است.

وی با بیان اینکه سند چشم انداز باشگاه مقاومت به سه بخش ورزش همگانی، قهرمان و پرسنلی تقسیم شده است ، اذعان کرد: در این سه حوزه برنامه هایی تدوین کرده و تمامی این برنامه ها به صورت بنیادی و ساختاری می باشد و تمامی نیاز های موجود کارشناسی شده است‌.

معاون تربیت بدنی سپاه در ادامه گفت: در ۲۹۰ پایگاه بسیج در تبریز افراد دارای تحصیلات دانشگاهی و آکادمیک به عنوان مسئولین در پایگاه ها منصوب شده اند تا بتوانند استعداد های نوجوانان و جوانان در حوزه ورزش را استعداد یابی کنند .

وی  از  افتتاح آکادمی هنرهای رزمی در آینده نزدیک خبر داد و افزود: عنوان پایگاه قهرمانی برای ورزش های مختلف مدنظر بوده و آکادمی فوتسال نیز به عنوان پایلوت ورزشی برای تربیت نیروی انسانی متخصص و با اخلاق در حال فعالیت است.

نجف زاده در پایان به مسابقات فوتسال جام شهید عدالت اکبری اشاره کرد و افزود: در این مسابقات ۲۰۰ تیم شرکت داشتند که تلاش داریم در حین این برنامه ها استعدادیابی صورت بگیرد.

انتهای پیام/

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.