دیدار صمیمی آزاده جبهه مقاومت با آزادگان عاشورایی دفاع مقدس:

آزادگان راوی روزهای خون و حماسه اند / پای کار انقلاب با وجود نامهربانی ها

ظهر امروز سردار خرّم فرمانده سپاه عاشورا و آزاده جبهه مقاومت اسلامی با جمعی از آزادگان عاشورایی دوران دفاع مقدس دیدار کرد.

به گزارش تبریز بیدار ، سردار عابدین خرّم در این محفل صمیمی که بمناسبت سالروز بازگشت آزادگان به میهن اسلامی صورت گرفت؛ با بیان اینکه نهضت اباعبدالله الحسین(ع) تا قیامت منشا آزادی خواهی خواهد بود، افزود: یک وجه بزرگ این نهضت روح حماسه، ایستادگی و مقاومت است.

وی، تقارن بازگشت آزادگان به میهن اسلامی با ایام سوگواری سیدالشهدا(ع) را پرمعنا توصیف کرده و گفت: آزادگان ما به مکتب زینبی اقتدا کردند و اسطوره های مقاومت هستند.

فرمانده سپاه عاشورا با تاکید بر اینکه آزادگان، راوی روزهای خون و حماسه هستند، اظهار داشت: با وجود انتشار آثار مکتوب در حوزه آزادگان،  باید این آثار گسترش یابند.

Image title

وی ضمن پاسداشت مقام آزادگان دوران دفاع مقدس گفت: بنای ما تکریم و تمجید از جمعیت بزرگی از آزادگان بود اما شرایط کرونایی مانع این امر مبارک شد.

سردار خرّم به خاطرات آزادگان در اردوگاه های بعثی اشاره کرده و گفت: کسی فکر نمی کرد اسرا به زودی آزاد شوند اما با حمله عراق به کویت، جواز آزادی آنها صادر شد، در حالی که برخی از این عزیزان را پای اعدام نیز برده بودند.

این آزاده جبهه مقاومت گفت: بنده در سوریه شش ماه اسارت کشیدم و شما چندین سال؛ خوب می دانم که چه آزارهای روحی و جسمی کشیده اید.

همچنین یکی از آزادگان عاشورایی طی سخنانی به اوضاع منطقه اشاره کرده و تاکید کرد: تا پای جان عهد بسته ایم و علی رغم نامهربانی ها، پای این انقلاب ایستاده ایم.

انتهای پیام/

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.