تبریزبیدار گزارش می دهد:

تناقض منع تردد شبانه برای رانندگان شیفت شب!

شیفت کاری ما که ساعت ۹ شب تمام می شد تا به انتهای خط بیاییم و یا تعمیرگاه برویم، ساعت از ۱۰ شب می گذرد و به منع تردد می خوریم!

سرویس اجتماعی تبریز بیدار / طبق اعلام قبلی ستاد کرونا، خودروی افرادی که ضرورت رفت و آمد در شیفت دوم کاری یعنی از ساعت ۲۱ تا ۴ صبح را دارند باید از طریق کارفرما پلاک خودروی خود را به پلیس اعلام کنند. اما در حال ‌حاضر سازوکار این موضوع معیوب به نظر می رسد.

یکی از رانندگان شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز طی پیامی به تحریریه تبریزبیدار از عدم هماهنگی برای تردد شبانه بعد از شیفت عصر و جریمه خودروی شخصی خود و تعدادی از همکارانش گلایه کرد.

این راننده به تبریزبیدار می گوید: ما رانندگان شرکت واحد اتوبوسرانی هر شب تا از کار تمام شویم و به خانه برگردیم، به ساعت منع تردد شبانه برمی خوریم و جریمه می شویم.

وی ضمن گلایه از بی توجهی ها نسبت به این موضوع می گوید: مگر ما چقدر حقوق می گیریم که هر شب جریمه ۲۰۰ هزار تومانی پرداخت کنیم؟! اگر ما از این پول ها داشتیم که در سهند سکونت نداشتیم!

این راننده اتوبوس درون شهری اضافه می کند: شیفت کاری ما که ساعت ۹ شب تمام می شد تا به انتهای خط بیاییم و یا تعمیرگاه برویم، ساعت از ۱۰ شب می گذرد و برای رفتن به خانه با خودروی شخصی به منع تردد می خوریم و تاکنون جریمه هم شدیم!

وی در پاسخ به این سوال که چرا پلاک خودروهای شما به ستاد کرونا جهت تردد شبانه معرفی نشده، می گوید: پارسال از ما شماره پلاک گرفتند ولی ظاهرا فقط فرمالیته بود و حتی شماره پلاک هم نگرفتند، تازه الان هم می گویند همه مجوزها لغو می شود.

با وجود به بی نتیجه ماندن پیگیری ها جهت مصاحبه با مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز و حومه، این حق برای این مدیر شهرداری برای ارائه توضیحات محفوظ است.

انتهای پیام/

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.