تی تی ها مقابل هیئت فوتبال تجمع کردند؛

ادامه اعتراضات هواداران تراکتور به شرایط باشگاه

گروهی از هواداران تراکتور با حضور در مقابل ساختمان هیئت فوتبال آذربایجان شرقی نسبت به شرایط تیم شان اعتراض کردند.

به گزارش تبریز بیدار ، برخلاف بسیاری از باشگاه های لیگ برتری، تراکتور هنوز فعالیت نقل و انتقالاتی خود را به صورت جدی شروع نکرده است. با وجود جدایی چندین چهره سرشناس، تراکتوری ها فقط موفق به جذب علیرضا نقی زاده شده اند و این در حالی است که آنها باید سه هفته دیگر مقابل النصر عربستان در یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا قرار بگیرد.

بسته شدن پنجره نقل و انتقالاتی، جدایی ستاره ها، تغییرات متعدد مدیریتی و فنی و … مواردی هستند که موجب نارضایتی شدید هواداران تراکتور شده اند؛ چنین شرایطی باعث شده تا طی ده روز اخیر اعتراضاتی را از سوی هواداران تیم تبریزی شاهد باشیم. آنها هفته گذشته مقابل ساختمان باشگاه تجمع کردند و روز گذشته هم اعتراض خود را مقابل استانداری آذربایجان شرقی ادامه دادند.

در ادامه این اعتراضات، گروهی از هواداران تراکتور امروز مقابل ساختمان هیئت فوتبال استان حضور یافتند. این هواداران که تعدادشان نسبت به تجمع های قبلی بیشتر است، با سر دادن شعارهایی، ضمن اعتراض به شرایط کنونی، خواستار رسیدگی مسئولین ورزشی و استانی به مشکلات تراکتور شدند.

جواد ششگلانی رئیس هیئت فوتبال آذربایجان شرقی در میان هواداران معترض تراکتور که بنرها و دست نوشته های اعتراضی بسیار به همراه داشتند حضور یافته و دقایقی با آنها به صحبت پرداخت.

انتهای پیام/

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.