ارایه برنامه های گزینه های شهرداری تبریز(7)؛

سلیمانی؛ ریسک پذیری در چارچوب قانون

مظفر سلیمانی، کاندیدای تصدی گری شهرداری تبریز، برنامه خود را به اعضا شورای اسلامی شهر تبریز در صحن علنی شورا ارائه کرد.

به گزارش تبریز بیدار ، فایل PDF ارائه شده توسط مظفر سلیمانی در زیر قرارگرفته است، جهت مشاهده بر روی لینک زیر کلیک نمایید.

/uploads/user/۱۲۵۷/files/motafarrege/soleymani.pdf
 
وی در پاسخ به سوال روح الله رشیدی عضو شورای اسلامی شهر تبریز در خصوص بافت حاشیه نشینی که چرا تبریز نتوانست اوراق بگیرد و برنامه برای دریافت سهم دولتی از طرح باز آفرینی چیست گفت: همت استانی برای دریافت این اوراق نیاز است ولی این موضوع که نتوانستیم اوراق مشارکت  بافت فرسوده و حاشیه نشینی را بگیریم همت جمعی وجود نداشت و به همین دلیل عملیاتی نشد.

وی افزود: برخلاف تبریز در مشهد موافقتنانه ها را در سفرهای استانی گرفتند.

این کاندیدای تصدی شهرداری تبریز در پاسخ به سوال دیگر روح الله رشیدی در خصوص هزینه ها برای احداث دوربین کنترل ترافیک گفت: شهرداری سهم جرایم راهنمایی رانندگی نمی‌تواند از دولت بگیرد اما با این وجود احداث این دوربین ها موجب کاهش تردد درون شهری و افزایش ایمنی می‌شود و در نتیجه  ایمنی شهر بالا می رود.

سلیمانی افزود: بعضی دستگاه ها در زمینه ایمنی شهری هزینه نمی‌کنند و شهرداری به ناچار متحمل هزینه می‌شود. 

وی در پاسخ به سخنان علیرضا باغبان عضو شورای شهر تبریز در این خصوص که افرادی که در حوزه مالی کار می‌کنند ریسک پذیر نیستند آیا شما هم اینگونه هستید، گفت: ریسک پذیری در چارچوب قانون دارم و هر موضوعی که راهکار قانونی دارد، را اجرایی می کنیم.

این کاندیدا افزود:  برای نمونه موضوع استخدام‌ها و افزایش و کاهش حقوق های افرادی که تبدیل وضعیت شده‌اند میتوان اشاره کرد.

انتهای پیام/

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.