تبریزبیدار بررسی می کند؛

دبیری کجاست؟

گفته می شود که عدم حضور دبیری در جلسه نهایی دفاعیه منجر به این شده است که رای گیری برای مشخص شدن گزینه های نهایی انجام نشود.

سرویس اجتماعی تبریز بیدار / جلسات دفاع گزینه های شهرداری تبریز از برنامه های خود برای چهار سال آینده تبریز به پایان رسید اما یک حاشیه خاص در این جلسات از دید رسانه ها دور ماند، در تمامی جلسات دفاعیه برای انتخاب شهردار تمامی اعضا حاضر بودند جز یک نفر و آن شهرام دبیری عضو پرسابقه شورای شهر تبریز بود.

همگان می دانند که انتخاب شهردار برای ۴ سال آتی در اصل مهمترین وظیفه شورای شهر است اما چگونه است که یک عضو در چنین جلساتی حاضر نمی شود.

برخی محافل معتقدند دبیری به عنوان بازیگردان و نقش آفرین دور چهارم و پنجم شورای شهر تبریز خواسته حضورش در جلسات دفاعیه گزینه مدنظرش را دچار حاشیه نکند و تا گزینه با لابی های پشت پرده به مرحله نهایی انتخاب برسد.

گفته می شود که عدم حضور دبیری در جلسه نهایی دفاعیه منجر به این شده است که رای گیری برای مشخص شدن گزینه های نهایی انجام نشود و این مساله به جلسه یکشنبه هفته آتی موکول شده است البته دلیل رسمی این تعویق انتظار برای پاسخ استعلام گزینه های شهرداری عنوان شده است. فرصت چند روزه تا انتخاب گزینه هایی نهایی فراغت مناسبی برای لابی های پشت پرده فراهم کرده تا شاید نتیجه نهایی دستخوش تغییر شود.

انتهای پیام/

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.