سرویس ورزشی تبریزبیدار؛

در تراکتور چه خبر است؟

انتشار فایل صوتی جلسه مذاکره نظمی و کمالوند با اکبر ایمانی، ماجرای او و تراکتور را وارد فضایی تازه کرده است.

سرویس ورزشی تبریز بیدار /  ️فایل چند دقیقه‌ای که از صحبت‌های مسئولان باشگاه تراکتور با اکبر ایمانی به بیرون درز کرده، آخرین اتفاق عجیبی است که در این باشگاه سرخپوش تبریزی رخ داده است. اتفاقی که شاید ادامه همکاری طرفین را «غیرممکن» می‌کند و البته فضایی ناامن از اتاق مذاکرات باشگاه را نشان می‌دهد.

️افشاگری علیه بازیکن تحت قرارداد، جدیدترین قسمت از این سریال بوده است. افشاگری علیه بازیکنی که سه سال قبل با درخواست هواداران به جمع تی تی ها پیوست و حالا تاکید به جدایی دارد.

️ایمانی به باشگاه اعلام کرده است که این فصل باید ۷ میلیارد تومان با باشگاه تراکتور قرارداد امضا کند ولی  فراز کمالوند سرمربی تیم و جمشید نظمی مدیرعامل باشگاه به این بازیکن اعلام می‌کنند که این باشگاه پول ندارد و باید با مبلغ ۴ میلیارد تومان با باشگاه قرارداد امضا کند.

️کمالوند بعد از این اتفاقات اعلام کرد بازیکنم را نمی گذارم برود. ️این در حالی است که پس از درخواست فراز کمالوند نیز اکبر ایمانی در تمرین حاضر نشد و بلافاصله پس از انتشار این فایل صوتی از مذاکره محرمانه بین مسئولان باشگاه، سرمربی تیم و اکبر ایمانی، در یک لایو اینستاگرامی مدیران باشگاه را به «فریب، دروغگویی و صحنه سازی» متهم کرد.

️نکته مهم اینکه تراکتور با جدایی نزدیک به ۱۰ بازیکن خود نسبت به لیگ بیستم دست و پنجه نرم می‌کند و در شرایطی که جدایی اکبر ایمانی غیرقابل پیش بینی بود اما او نیز حالا در مسیر پایان همکاری قرار دارد تا تراکتور بی ستاره تر از هر زمان دیگری به استقبال لیگ قهرمانان آسیا و البته لیگ برتر برود؛ تیمی که با پنجره بسته، فرصتی هم برای جذب بازیکن ندارد.

عصر چهارشنبه نیز تعدادی از هواداران تراکتور طی تجمعات ادامه دار علیه مالک باشگاه و سرمربی تیم شعار دادند.

انتهای پیام/

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.