وزیر بهداشت در تبریز:

افزایش واردات واکسن از هفته آینده

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی قبل از ظهر امروز از بیمارستان امام رضا(ع) تبریز بازدید کرد.

به گزارش تبریز بیدار ، دکتر بهرام عین اللهی در این بازدید گفت: بیمارستان امام رضا(ع) امکانات خیلی خوبی وجود دارد و مجهز و دارای کادر درمانی مجرب است.

وی افزود: به مردم توصیه می‌کنیم تلاش کنند تا کرونا نگیرند چرا که عوارض بعد از کرونا نگران کننده است. در دو سه روز آینده مرگ و میر کرونا  در آذربایجان شرقی با گذر از پیک دلتا کمتر می‌شود.

وزیر بهداشت ادامه داد: مهمترین مسئله در این مقطع از زمان واکسیناسیون است. واردات واکسن از هفته آینده بیشتر می‌شود. در بازدیدی که از مرکز تجمیعی واکسیناسیون در تبریز داشتیم مشخص شد که همه دستگاهها و نهادها پای کار هستند، سپاه، هلال احمر، بسیج جامعه پزشکی حماسه دیگری در مراکز واکسیناسیون همانند حماسه دفاع مقدس آفریده اند.

دکتر عین اللهی گفت: دانشجویان در مراکز واکسیناسیون در رشته‌های مختلف در صحنه حضور دارند واکسیناسیون در چند هفته آینده سرعت پیدا می‌کند و امیدواریم تا دهه فجر واکسیناسیون را تمام کنیم.

وی تصریح کرد: رسانه ملی مردم را به تزریق واکسن تشویق کند و مردم خبرهای مربوط به واکسیناسیون را از این رسانه دنبال کنند و به اخبار کذب و بی اساس در این خصوص توجه نکنند.

گفتنی است وزیر بهداشت در سفری یک روزه صبح امروز وارد آذربایجان شرقی شد و از مراکز واکسیناسیون در سراب و تبریز بازدید کرد.

بازدید از بیمارستان خیرساز مردانی آذر تبریز، دیدار با نماینده، ولی فقیه در استان و نشست با مسئولان دانشگاه علوم پزشکی تبریز از دیگر برنامه‌های سفر وزیر بهداشت به آذربایجان شرقی است.

انتهای پیام/

 

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.