مسئول سازمان بسیج صدا و سیما مطرح کرد؛

اجلاسیه پیرغلامان حسینی ظرفیتی برای توسعه گردشگری تبریز

هجدهمین اجلاس بین المللی تجلیل از پیرغلامان و خادمان حسینی در تبریز افتتاح شد و تا ۲۵ شهریور ماه به میزبانی تبریز و با حضور مداحان، شعرا، پیرغلامان و خادمین حسینی از ایران و کشورهای دیگر برگزار می‌شود.

به گزارش تبریز بیدار ، محمدمهدی رحمتی مسئول برگزاری اجلاس بین المللی تجلیل از پیرغلامان و خادمان حسینی عصر امروز در حاشیه افتتاح این اجلاس  گفت: تبریز و آذربایجان در ایام دفاع مقدس عاشورا آفرین بود و به آسمان ولایت ستارگان درخشانی تقدیم کرد.

مسئول سازمان بسیج صدا و سیما کشور تاکید کرد: سنت حسنه تجلیل از پیرغلامان و خادمان حسینی نباید فراموش گردد؛ برای همین اجلاس هجدهم باز طراحی شد.

وی افزود: سرعت عمل بسیار مناسب در بازطراحی و اجرای عملیات این اجلاس یک اتفاق منحصر به فرد است،  این کار وفاقی بود که با حضور مردم و دستگاه های متولی انجام شد.

رحمتی با اشاره به اهداف برگزاری این اجلاس گفت: بزرگداشت آیینه های عاشورایی، معرفی گروه های مرجع اجتماعی و چهره های شاخص فرهنگی، توسعه گردشگری تبریز و آذربایجان و بازنمایی مناسب رسانه ای پیرغلامان حسینی از اهداف این اجلاسیه می‌باشد.

وی گفت: امروزه برخی افراد هستند که ظرفیت مرجع اجتماعی شدن ندارند و پیرغلامان و خادمان حسینی بهترین گزینه برای مرجعیت اجتماعی هستند.

انتهای پیام/

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.