حکم بالاخره صادر شد؛

اولویت های کاری شهردار جدید چیست؟!

حکم شهردار تبریز از سوی وزیر کشور صادر شده استف حال افکار عمومی منتظر آنست تا بداند اولویت های کاری شهردار جدید چیست؟

به گزارش تبریز بیدار ،بالاخره پس از کش و قوس های فراوان در مسیر صدور حکم شهردار جدید تبریز، خبر صدور حکم از سوی وزیر کشور منتشر شد تا هم لابی های ضد صدور حکم آرام بگیرند و هم پیگیران صدور حکم. عباس رنجبر در هشتم شهریور ماه ۱۴۰۰ توانست با ۷ رای رقبای خود یعنی حمید منجم(پزشک عمومی و دارای ارشد مدیریت) و مظفرسلیمانی( سرپرست وقت شهرداری و معاون مالی و اداری) از دور خارج کند. نکته انتخاب رنجبر این بود که محافل پیگیر انتخاب شهردار امکان بسیار کمی برای انتخاب او قائل بودند و همگان رقابت را بین منجم و سلیمانی ترسیم می کردند، اما تحرک برخی اعضای شورای شهر بازی را جور دیگر رقم زد و رنجبر بدون لابی خاص و ۷ رای شهردار تبریز شد.

شهردار جدید تبریز دارای تحصیلات کارشناسی عمران و کارشناسی ارشد مدیریت دولتی و اجرایی است و سابقه‌ی مدیریت شهرداری مناطق ۲، ۵ و ۷ تبریز، فرمانداری مرند و مدیرعامل منطقه آزاد ارس در کارنامه دارد.‌

در مسیر صدور حکم شهردار نیز برخی جریانات داخل شهرداری سعی داشتند با پرونده سازی، صدور حکم را منتفی و بازی را به نفع خود رقم بزنند که پیگیری اعضای شورای شهر و برخی نمایندگان مجلس تبریز مانع این مساله شد. حال شهردار جدید که با رای افرادی وارد گ.د شده است که شعار اصلاح و تغییر داده اند باید با مسیری که از روز اول آغاز می کند نشانه های تغییر به افکار عمومی و نخبگان تبریز نشان دهد. انتظار می رود شهردار جدید در یک نشست رسانه ای اولویت های کاری خود را اعلام کند تا افکار عمومی با افکار فردی که آنچنان تا کنون در رسانه ها ظهور و بروز نداشته است آشنا شود.

انتهای پیام/

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.