فرمانده سپاه ناحیه امامت مطرح کرد:

دفاع مقدس یک مکتب و فرهنگ نشأت گرفته از عاشورا است

فرمانده سپاه ناحیه امامت تبریز گفت: دفاع مقدس یک مکتب و فرهنگی است که از مکتب عاشورایی سید الشهدا نشأت گرفته است.

به گزارش تبریز بیدار ، سرهنگ پاسدار حسین پوراسماعیل در مراسم یادواره شهدای دفاع مقدس، اظهار داشت: فرهنگ و مکتب دفاع مقدس ، ایستادگی در مقابل ظلم و استکبار ، تکیه بر توانایی های داخلی ، عدم وابستگی به شرق و غرب و … است که همین مسائل آن را از دیگر انقلابها متمایز کرده است.

وی با بیان اینکه دشمنان انقلاب با فرد یا شخصی سر ستیز ندارند افزود : دشمنان انقلاب با فرهنگ و ایدئولوژی انقلاب که با هدایت ولی فقیه مدیریت می شود مشکل دارند چرا که چنین مکتبی ، نقشه های شوم آنان را از بین خواهد برد.

فرمانده سپاه ناحیه امامت تبریز ادامه داد : همانطور که امام راحل هم بارها تأکید کرده اند ، در جنگ هشت ساله ، دوست و دشمن معلوم شدند و ما فهمیدیم که هم شرق و هم غرب ، چشم طمع به کشور ما دارند.

وی گفت : ما باید با تقویت بنیه های کشور در همه زمینه ها ، بتوانیم از وابستگی کشور به کشورهای دیگر بکاهیم.

سرهنگ پاسدار پور اسماعیل با اشاره به فرا رسیدن هفته دفاع مقدس افزود: دفاع مقدس یک الگوی بسیار خوب برای مسئولین کنونی است و می توانند با الهام از همان شیوه جهادی و انقلابی، بسیاری از موانع پیشرفت کشور را بردارند.

وی ادامه داد: در حال حاضر وظیفه داریم که همان روحیه ایثار و از خودگذشتگی و روحیه خدمت صادقانه در زمان دفاع مقدس را احیاء کنیم ، همانطور که در اوایل انقلاب ، با تکیه بر همین روحیه و با دستان خالی ، کارهای عظیمی صورت گرفت.

انتهای پیام/

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.