بیگی در گفتگو با تبریز بیدار:

وقتی نمایندگان گزینه خود را به دولت تحمیل کنند، وارد بده بستانهای بعدی می شوند

نماینده مردم تبریز، اسکو و آذرشهر در مجلس شورای اسلامی گفت: توصیه ام به نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی این است که اجازه دهند دولت کار خودش را بکند.

احمد علیرضا بیگی در گفت و گو با  تبریز بیدار ، در خصوص فرد مطرح شده برای استانداری آذربایجان شرقی از سوی مجمع نمایندگان استان اظهار داشت: فکر کنم در این خصوص آقای دهقان مصاحبه کرده و گفته اند که مجمع نمایندگان در مورد تعیین استاندار نظر داده است ولی بنده در این رابطه نظری نداده ام.

نماینده مردم تبریز، اسکو و آذرشهر در مجلس شورای اسلامی اذعان کرد: از ابتدا به نمایندگان مجلس توصیه کرده ام که اجازه بدهند دولت کار خودش را انجام بدهد و بعد از چهار سال پاسخگو باشد، اگر نمایندگان فردی را به دولت برای استانداری تحمیل کنند بعد چه کسی پاسخگوی عملکرد ایشان خواهد بود ؟

بیگی با بیان اینکه دولت فردی را برای استانداری انتخاب خواهد کرد که او را  سربلند کند گفت: دولت فردی را انتخاب خواهد کرد که درجه محبوبیت او را بالا برده و با خدمت به خلق، کار آمدی دولت را نشان دهد.

وی افزود: روز فقط امروز نیست و دولت باز هم به سمت مردم رفته و از آنها رای می خواهند اما وقتی نمایندگان گزینه خود را تحمیل می کنند دولت نمی تواند پاسخگو باشد و چه بسا کم کاری ها و ناتوانی ها را به گردن نمایندگان می اندازند.

نماینده مردم تبریز، اسکو و آذرشهر در مجلس شورای اسلامی به بده بستان ها در خصوص تعیین گزینه استانداری اشاره کرد و افزود: برخی نمایندگان که گزینه خود را به دولت تحمیل می کنند در مقابل آن وارد بده بستان هایی می شوند که تو را استاندار کردیم پس باید فلانی را فرماندار و فلانی مدیر کل  فلان اداره باشد پس چه بهتر که هر کس کار خودش را انجام بدهد.

انتهای پیام/

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.