شهردار تبریز:

حفظ و گسترش نیروی انسانی متعهد، اولویت شهرداری است

شهردار تبریز گفت: حفظ و گسترش نیروی انسانی متعهد در شهرداری و ارتقای آرامش شهروندان از جمله الویت های دوره جدید مدیرت شهری خواهد بود.

به گزارش تبریز بیدار ، عباس رنجبر با بیان اینکه خدا را شاکرم که مجدداً توفیق خدمت در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و خادمی مردم شریف تبریز نصیب کرد گفت: نظامی که بر پایه دین مبین اسلام و مکتب تشیع شکل گرفته و با نثار خون پاک هزاران شهید در این جامعه شکل گرفته ما نیز می‌خواهیم در آن عرصه خدمت کنیم .

 

وی با بیان اینکه من خود را مدیون خون شهدا می‌دانم و بر خود وظیفه می‌دانم در هر پستی که باشم، خدمتگزار این مردم باشم افزود: در مورد شهر تبریز توصیفات زیبایی ارائه شد تبریز به عنوان کهن‌شهری که ام‌القرای همه ما است و دلبستگی ویژه‌ای به این شهر داریم در کنار آن تبریز باید به عنوان شهری اسلامی مطرح شود.

عباس رنجبر افزود: در مؤلفه‌های شهر اسلامی می‌توان به سه مولفه اشاره کرد که یکی بحث انسان است و دیگری رفتار است که وجه عملی شهر را توصیف می‌کند و سومین مولفه کالبد شهر است که وجه عینی و فضایی شهر را توصیف می‌کند. 

شهردار تبریز با بیان اینکه وظیفه ما این است که در هر سه بعد زمینه‌های رشد و تعالی انسان را کامل کنیم گفت: در این راستا خود و همکارانم را که قطعاً انتظار دارم بیش از پیش کمکم کنند، موظف هستند که در تعالی سازمان قدم بردارند. 

وی با بیان اینکه برای حفظ و توسعه سرمایه‌های انسانی که ویژگی مهم سازمان است قدم بر می داریم‌گفت: امیدوارم در ارزیابی علمی و عملی کارکنان پیش برویم.

وی افزود: امیدواریم با این وظایف که مدیون مردم و شهدا هستیم در راستای ارتقای کیفی خدمات به شهروندان پیش برویم، شفافیت را سرلوحه کارها قرار دهیم، مسولیت در قبال شهروندان، ارزش‌آفرینی برای شهروندان که زندگی آرامی تجربه کنند بکوشیم.

وی با بیان اینکه حفظ سرمایه‌های شهر وظیفه ما است و نهادینه کردن عدالت اجتماعی و نهایتاً ترویج زندگی اسلامی را باید سرلوحه امور قرار دهیم افزود: از زحمات آقای شهین باهر و همکاران او در دوران خدمتش و همچنین از آقای سلیمانی در دوره سرپرستی که به نحو احسنت شهر را اداره کرد، تشکر می‌کنم.

انتهای پیام/

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.