آغاز طرح سه شنبه‌های تکریم با عنوان «شکوه مادری»

طرح سه شنبه‌های تکریم امسال با عنوان «شکوه مادری» و با هدف تجلیل از مادران شهیدپرور، مسجدی و فعال در مساجد استان آذربایجان شرقی اجرا می‌شود.

به گزارش تبریز بیدار ، مدیر ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی و هنری مساجد آذربایجان شرقی اظهار کرد: طرح سه شنبه های تکریم امسال در تداوم طرح سال گذشته با هدف تجلیل از مادران شهدا و معرفی مادران اسوه و الگوی استان آذربایجان شرقی اجرایی می شود.

محمد هادی نیا با بیان این‌که طرح سه‌شنبه‌های تکریم که امسال در قالبی متفاوت زمینه شناسایی و معرفی مادران شاخص و تأثیرگذار در مساجد را فراهم خواهد کرد، ادامه داد: این طرح به صورت ویژه در ۵ مرحله و فراگیر در سراسر استان به همت کانون های فرهنگی هنری مساجد اجرایی خواهد شد.

وی خاطرنشان کرد: در این طرح مادران شهدا با اولویت تعداد فرزند شهید بیشتر، مادران الگو در فرزندآوری و تربیت فرزند و مادران الگو در عرصه‌های علمی، فرهنگی، اجتماعی، ورزشی و … به همت کانون‌های فرهنگی هنری مساجد استان شناسایی مورد تکریم قرار می‌گیرند.

هادی‌نیا خاطرنشان کرد: طرح سه‌شنبه‌های تکریم که امسال در قالبی متفاوت اجرایی می‌شود، ما را در زمینه شناسایی و معرفی افراد شاخص و تأثیرگذار و جذب اقشار مختلف به مساجد یاری خواهد رساند.

وی یادآور شد: طرح سه شنبه‌های تکریم سال گذشته در راستای تکریم و توجه به فعالان حوزه فرهنگی، اجتماعی و دینی محلات بویژه خانواده معظم شهدا و ایثارگران در استان برگزار شد.

انتهای پیام/

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.