متفکرآزاد در جمع یاران ماندگار؛

خلاهای موجود در برجام توسط مجلس رفع شده

نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس گفت: خلاهای موجود در برجام به طور قابل ملاحظه‌ای توسط مجلس شورای اسلامی رفع شده و کار وزارت خارجه در این رابطه انسجام پیدا کرده است.

به گزارش تبریز بیدار ، روح الله متفکرآزاد در نهمین نشست سالانه مجمع یاران ماندگار ( فارغ التحصیلان بسیجی دانشگاه تبریز) با ابراز خرسندی از عضویت در چنین مجمع فرهیخته‌ای و خوشحالی از استمرار آن با همان ویژگی‌ها و تفکر دوران دانشجویی اظهار داشت: تمرکز بر حفظ ارتباطات مجمع ارجح‌تر و اولی‌تر از اجرای سایر برنامه‌های خرد و کلان مجموعه هست که این تعامل سالم می‌تواند چالش‌ها و مشکلات بسیاری را در رابطه با اعضای مجمع برطرف کند.

وی طی گزارش مختصری از مجلس افزود: مجلس فعلی با چالش‌های اقتصادی مواجه است و طی یک سال و نیم گذشته به جای تمرکز روی بحث‌های حاشیه‌ای دولت سابق، ریل‌گذاری درست قانونی برای دولت فعلی را جزء نکات برجسته کارنامه خود ثبت کرده است.

متفکرآزاد افزود: این مجلس علیه خودش قانون مصوب کرد و احکام مربوط به امضای طلایی را منوط به اخذ مدرک مرتبط دانست.

وی در مقوله  برجام به نقل از امیرعبداللهیان افزود: خلاهای موجود در برجام به طور قابل ملاحظه‌ای توسط مجلس شورای اسلامی رفع شده و کار وزارت خارجه در این رابطه انسجام پیدا کرده است. 

Image title

متفکرآزاد  از فارغ التحصیلان بسیجی مجمع یاران ماندگار است.

در این نشست اعضای جدید هیئت امناء برای یک سال آتی مجمع انتخاب شد و علی دانشمندی، محمدرضا اکبری، نیما بهشتی زاده، رضا منصوریان و حسین سرایی و مهدی قنبری (عضو علی البدل) و خانم ها زهرا حبیبی، نادره ولایتی و سیما صفری (عضو علی البدل)، عهده دار این مسئولیت برای یک سال آتی شدند.

این مجمع به همت فارغ التحصیلان سابق بسیج دانشجویی از سال ۹۲ تشکیل شد. بیش از ۲۰ عضو هیئت علمی، ۸ مسئول کلان استانی و دولتی، ۷ کارآفرین برتر، بالغ بر ۱۰  موسس شرکت دانش بنیان و ده ها نیروی فعال و موثر رسانه ای در میان اعضای یاران ماندگار حضور دارند.

انتهای پیام/

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.