تبریزبیدار
سه شنبه ۱۴ دی ۱۴۰۰ ۰۲:۳۶:۲۶ شناسه خبر : ۱۰۸۳۴۵۴

چراغ سبز خانم نماینده برای حضور بانوان در استادیوم ها

عضو فراکسیون زنان مجلس از حضور خود در ورزشگاه آزادی به منظور بررسی زیرساخت‌های استادیوم برای حضور زنان خبر داد.

به گزارش تبریز بیدار ، معصومه پاشایی نماینده مردم مرند و جلفا در مجلس شورای اسلامی در خصوص حضور خود در ورزشگاه آزادی برای تماشای بازی پرسپولیس با تراکتور گفت: خوشحالم که توانستم به ورزشگاه بیایم. این یک تجربه خوب بود که از آن لذت بردم. باید بستری فراهم شود تا بانوان هم بتوانند بدون دغدغه به ورزشگاه بیایند. قرار نیست که ما همیشه خلاف جریان آب حرکت کنیم. بانوان می توانند جایگاهی ویژه در ورزشگاه داشته باشند تا تجربه دیدن بازی را در استادیوم داشته باشند حتی اگر برای یک بار شده باشد.

نماینده مردم مرند و جلفا در مجلس شورای اسلامی با یادآوری اینکه احتمال دارد رئیس فدراسیون جهانی فوتبال فیفا در آینده‌ای نزدیک به منظور بررسی موضوع ورود زنان به استادیوم‌‌های ورزشی وارد ایران شود، گفت: به همین منظور ما باید آمادگی کامل برای ورود زنان به ورزشگاه‌ها را داشته باشیم.

پاشایی در پاسخ به این پرسش که آیا مشکلاتی را هم برای حضور بانوان در ورزشگاه دیدید یا خیر؟ تصریح کرد : با توجه به شرایطی که من دارم شخصا مشکلی برای حضور در ورزشگاه نداشته ام اما وقتی که قرار است بانوان به ورزشگاه بیایند باید تمام امکانات فراهم شده باشد.

پاشایی در مورد وضعیت این روزهای تراکتور گفت:تراکتور یک تیم محبوب برای مردم ایران و خصوصا آذربایجانی ها هست. اخیرا مالک این باشگاه توجه ویژه ای به تیم ندارد و قرار است در یک جلسه خصوصی با مسئولان شرکت مس صحبت هایی مبنی بر کمک این مجموعه به تراکتور صورت بگیرد.

وی با بیان این که ما هم باید مثل تمام دنیا فوتبال را آزاد کنیم گفت: فوتبال باید در دست بخش خصوصی باشد و دولت روی آن اشراف نداشته باشد. البته در همه جا فوتبال یک صنعت است که دید تجارتی و صنعتی هم در آن وجود دارد. به همین دلیل من حمایت کنم که فوتبال بیش‌تر در دست بخش خصوصی باشد.

انتهای پیام/