تبریزبیدار
دوشنبه ۲۰ دی ۱۴۰۰ ۱۱:۴۹:۴۱ شناسه خبر : ۱۰۸۳۵۰۱

رئیس ستاد گردامیداشت دهه فجر استان:

۲۳ کمیته ستاد دهه فجر در آذربایجان‌شرقی فعال شد

رئیس ستاد گردامیداشت دهه فجر آذربایجان‌شرقی گفت: تاکنون تعداد ۲۳ کمیته تخصصی در قالب این ستاد در استان فعال شده است.

به گزارش تبریز بیدار ، حجت الاسلام میکائیل اسکندری در نشست سیاستگذاری و برنامه‌ریزی چهل و سومین سالگرد انقلاب اسلامی اظهار کرد: برای اجرای برنامه‌های دهه فجر انقلاب اسلامی در آذربایجان شرقی کمیته‌های مزبور تشکیل شده و مسئولان هر کدام از کمیته‌ها نیز جلسات مختلفی را برگزار کردند که مقرر شد برنامه‌های این کمیته‌ها تا ۲۷ دی ماه جاری به ستاد دهه فجر استانی ارسال و ارائه شود.

وی ضمن اشاره به نوگرایی، طراوت، تازگی و خلاقیت، و انسجام و همدلی در برنامه‌های دهه فجر امسال گفت: در این برنامه‌ها توجه به قشر جوان و نوجوان و مردم محور بودن مراسم‌ها با توجه به اینکه مردم صاحبان اصلی انقلاب اسلامی هستند، مورد تاکید است.

اسکندری دهه فجر را یادمان گرامیداشت انقلاب اسلامی دانست و اضافه کرد: دهه فجر انقلاب اسلامی در واقع گرامیداشت انقلاب کبیر اسلامی ایران و تجلیل از پیشگامان و خادمین این نهضت بزرگ و جهانی است که باید برای همیشه تاریخ زنده و پویا نگه داشته شود.

وی با بیان اینکه دهه فجر برای مردم ایران اسلامی دهه‌ای برای قدرت نمایی است، گفت: مردم ایران همیشه قدرت خود را با حضور در تمامی صحنه‌های انقلاب به دشمنان نشان داده‌اند و امسال نیز با حضور پرشور و گسترده در برنامه‌های ایام الله دهه فجر به خصوص راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن بار دیگر قدرت خود را به نمایش خواهند گذاشت.

انتهای پیام/