تبریزبیدار
چهارشنبه ۲۲ دی ۱۴۰۰ ۱۳:۱۳:۵۰ شناسه خبر : ۱۰۸۳۵۱۰

قائم مقام کمیته امداد امام(ره) در تبریز؛

مسئولان نمی‌توانند در خدمت‌رسانی به مردم کوتاهی کنند

قائم مقام کمیته امداد امام خمینی‌(ره) کشور گفت : کمیته امداد وظیفه خودش را در راستای تحقق یکی از احکام الهی که توجه به انفاق است، انجام می‌دهد.

به گزارش تبریز بیدار ،  مصطفی خاکزاد،  در آیین تکریم و معارفه مدیر کل کمیته امداد استان آذربایجان‌شرقی اظهار داشت: جامعه دینی و ایمانی و جامعه ای که دارای غیرت دینی است، نمی‌تواند بی‌توجه به حکم الهی انفاق در جامعه خود باشد.

وی خاطر نشان کرد: نمی‌تواند مسئولی در این جامعه  در جایگاهی باشد ولی در خدمات رسانی به مردم کوتاهی کند.

خاکسار در ادامه اذعان کرد:  هنر ما در کمیته امداد این است که به عنوان خادمان  مردم امکانات و زیرساخت‌هایی فراهم  بیاوریم که کار انفاق  به بهترین شکل در خدمت نیازمندان قرار بگیرد .

 قائم مقام کمیته امداد امام خمینی‌(ره) در پایان گفت: افتخار ما این است که در دستگاهی خدمت میکنیم قدری از آلام نیازمندان که صاحبان انقلاب هستند را کم بکنیم .

متعهد می‌شوم شرمنده مددجویان نباشیم

غلامعلی ملامهدی مدیرکل جدید کمیته امداد آذربایجان‌شرقی گفت:  از خیرین  و مراکز نیکوکاری که همیشه جلوتر از کمیته امداد حرکت کرده‌اند، تشکر  و قدردانی می‌کنم.

وی افزود: سیاست‌های کمیته امداد توانمندسازی مددجویان در اشتغال است. و خدمت بی‌منت به مددجویان وظیفه همه ما می باشد.

پیش خدای خودم رو سفید هستم 

کلامی، مدیر کل سابق کمیته امداد گفت: تمام تلاشم را  در کمیته امداد کردم و قدری از تلاشم در امداد نکاستم و پیش خدای خودم رو سفید هستم .

وی در ادامه گفت: شاکر و سپاس گزار مراکز نیکوکاری، خیریه های استان هستم که یاور ایتام و  مردم بی بضاعت هستند .

 کلامی در پایان گفت: امداد جای عشق بازی با احدیت می باشد و نگاه مهربان آمیز رهبری به محرومان می باشد .

در آیینی با حضور قائم مقام کمیته امداد امام خمینی کشور، از محمد کلامی مدیرکل سابق کمیته امداد امام خمینی استان قدردانی و ملامهدی به عنوان مدیرکل جدید کمیته امداد آذربایجان‌شرقی معرفی گردید.

انتهای پیام/