تقبل هزینه‌‌‌های درمانی آتش نشان فداکار تبریزی

به دنبال انتشار فیلمی از آخرین وضعیت ” صالح امانی ” آتش نشان فداکار تبریزی که ۸ ماه است در بیمارستان بستری است و اظهارات دردناک پدر و خواهر این آتش نشان؛ رئیس شورای اسلامی شهر تبریز از تقبل تمام هزینه های بیمارستانی وی از سوی شهرداری تبریز خبر داد.

به گزارش تبریز بیدار ، حجت السلام رسول برگی در گفت و گویی اظهار داشت: بیستم آذر ماه امسال طبق لایحه شهرداری، به دلیل اینکه این آتش نشان فداکار دچار ضایعه مغزی شده بودند تمام هزینههای بیمارستان بین المللی به مبلغ بالغ بر پنج میلیارد و ۹۷۲ میلیون ریال با قید دو فوریت در صحن شورا طرح و رای آورد و به فرمانداری ابلاغ شد که فرمانداری بدون دلیل رد کرد.

وی ادامه داد: ” صالح امانی ” از نیروهای رسمی‌وزارتی آتش نشانی است که متأسفانه در حادثه کوی فردوس تبریز دچار حادثه شده بود.

رییس شورای شهر تبریز ادامه داد: قبلا یک بار مبلغ ۶۰۰ میلیون ریال با تصویب شورا در دوره قبل از طرف شهرداری به این بزرگوار کمک شده بود.

وی خاطرنشان کرد: بعد از آن به هیات حل اختلاف رفت که هیأت حل اختلاف با کمک پرداخت تمام هزینه‌های بیمارستانی موافقت و در دوازدهم دی ماه امسال به شهرداری تبریز جهت اقدام ابلاغ شده است.

انتهای پیام/

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.