مدیرعامل سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز مطرح کرد؛

پویش همگانی یک قدم برای حال خوب / همه بگید سییب !

مدیرعامل سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری تبریز از راه اندازی پویش همگانی یک قدم برای حال خوب خبر داد.

به گزارش تبریز بیدار ، رسول جوانعلی آذر با بیان اینکه ایجاد نشاط اجتماعی یکی از اساسی ترین سر فصل های سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری است گفت: می خواهیم در سال ۱۴۰۱ یکی از ضرورت ها را به صورت ویژه و به صورت پویش مطرح کنیم.

وی با اشاره به راه اندازی پویش همگانی «یک قدم برای حال خوب» افزود: تلاش ما در این پویش اینست که فرد فرد شهروندانمان یک قدم برای حال خوب بردارند.

مدیرعامل سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری تبریز بر نشاط اجتماعی و تولید شادی تاکید کرده و گفت: شعار این پویش «بیایید همه بگوییم سیییب» می باشد. این شعار می تواند در شهر تبریز به یک برند تبدیل شود. سیب میوه بهشتی و نشانه سلامتی است و به شادی و نشاط و سلامتی دعوت می کند.

وی تصریح کرد: هدف این پویش لزوما فقط خنده نیست بلکه هر کاری است که به حال خوب دعوت کند. هر کس در هر زمینه ای می تواند سیب کار باشد.

جوانعلی آذر با تاکید بر همگانی بودن این پویش گفت: ایده این کار برای خود ماست ولی فقط شهرداری متولی آن نیست و همه به این پویش خواهند پیوست.

وی به جشنواره های این پویش اشاره کرده و اظهار داشت: ما در این پویش در سال ۱۴۰۱ هر ماه یک رویداد بزرگ خواهیم داشت. جشنواره عکاسی لبخند و نقاشی لبخند یکی از این رویداد های بزرگ است. جشنواره «سپاسگزارم» نیز یک رویدار بزرگ است و ما با یکدیگر طی این رویداد معجزه سپاس گذاری را رقم خواهیم زد.

وی ادامه داد: در طول سال ۱۴۰۱ سفیران سیب داریم که این کار را در کشور مطرح کنند. ما از تمام گروه های هنری و هنرمندان درخواست کرده ایم که در قالب برنامه های ساندویچی نیم ساعته و بدون راهبندان در جای جای شهر برنامه برگزار کنند.

جوانعلی آذر گفت: در ایام عاشورا نیز برنامه هایی برای نشان دادن مسائلی که باعث حال خوب شده است خواهیم داشت. همچنین طی این کار، جشنواره فیلم های صد ثانیه با موضوع طنز برگزار خواهد شد. فیلم های منتخب نیز با لوگوی سیب در سطح وسیعی منتشر خواهند شد.

مدیرعامل سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری تبریز بیان کرد: برای طراحی لوگو و نشانه این پویش فراخوان داریم که علاقمندان می توانند آثار خود را تا بیستم بهمن ماه ۱۴۰۰ به آدرس اینترنتی https://honar.tabriz.ir/ یا صفحه اینستاگرام @farhangtbz ارسال نمایند.

وی در پاسخ به سوال تبریزبیدار مبنی بر اینکه در متن و فحوای این پویش برای احیای فرهنگ و سنت های متمایز محلات قدیمی تبریز چه برنامه ای دارید گفت: در محتوای این پویش برای احیای سنت های قدیمی محلات برنامه داریم. در متن این برنامه ها موضوعات اجتماعی و شهروندی مطرح خواهد شد.

انتهای پیام/

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.