واکنش صریح جوانان و اقشار حزب اللهی تبریز به اقدام بیگی؛

وکیل ملت هستید یا همراه بهاری و انحرافی احمدی نژاد؟

جمعی از جوانان و اقشار حزب اللهی تبریز در واکنش به همراهی علیرضا بیگی نماینده مردم تبریز در مجلس با احمدی نژاد در سفر به ترکیه بیانیه ای صادر کردند.

به گزارش تبریز بیدار ، متن بیانیه بشرح ذیل است:

بسم الله النور

انقلابی نمایی غیر از انقلابی گری است. انقلابی نمایی یعنی آدم جوری عمل کند که کانه ما انقلابی هستیم ، انقلابی گری کار سختی است، پایبندی لازم دارد، تدین لارم دارد. نمی شود که انسان یک دهه همه کاره کشور باشد، بعد یک دهه بعدی تبدیل بشود به مخالف خوان کشور؛ این که نمی شود.

 فرمایش رهبر معظم انقلاب در ششم دی ماه ۱۳۹۶ 

متن ذکر شده، مختصری از بیانات چند سال قبل امام خامنه ای (دام عزه) و تنها بخشی موجز از فرمایشات گهربار صریح و گهگاهی با پرده ایشان در خصوص مفتضحات و کج روی های رئیس جمهور اسبق کشورمان می باشند که به تبع معظم له و همچنین با ورود خواص انقلابی نظام جمهوری اسلامی بارها مورد تذکر و تنبه قرار گرفته است.

انقلابی نما راحت دروغ می گوید، تهمت می زند و آبرو می برد

در گفتمان انقلابی گری، حق و عدل و اصول و ارزش ها معیار و شاخص سنجش افراد است اما انقلابی نماها قبیله گرا هستند، حمایت از اعضای قبیله خود را مهم ترین معیار و شاخص می دانند. انقلابی خود یک «سرمایه اجتماعی» است، «ارزش آفرین» است؛ ارزش افزوده کار او بر سرمایه اجتماعی می افزاید. انقلابی نما یک «مصرف کننده بی مصرف» است که از آب گل آلود ارتزاق می کند. برای انقلابی، اخلاق و تقوا شرط صحت و ارزش هر عملی است «إنما یتقبل الله من المتقین»، انقلابی نما راحت دروغ می گوید، تهمت می زند و آبرو می برد؛ اخلاق و تقوا را برای اهداف شخصی و گروهی به مقتل و مذبح می برد.

انقلابی ها به نمایش انقلابی نمایی نیازی ندارند

انقلابی ها اهل «نمایش» نیستند، انقلابی هستند و به نمایش «انقلابی نمایی» نیازی ندارند ؛ به همین دلیل از طرف «انقلابی نما» ها محکوم و متهم می شوند و شگفت که معمولاً «انقلابی نما» ها با «انقلابی» ها بیشتر مشکل دارند تا با «غیر انقلابی» ها و «ضدانقلاب» ها.

شما را چه شده به جای پراختن به وظایف نمایندگی، احمدی نژاد را  همراهی می کنید؟

حال جناب آقای بیگی! شما را چه شده است که بعد از کسب رای مردم ولایت مدار آذربایجان و سوگند به صیانت از آرای مردم و التزام به مبانی نظام اسلامی ، به جای پراختن به وظایف نمایندگی یک ملت همیشه در صحنه و وفادار به انقلاب (تقنین و نظارت)، احمدی نژاد را در سفر به ترکیه همراهی می کنید؟ آیا به جای پیگیری مشکلات و مطالبات مردم عزیز حوزه انتخابیه تبریز، با رفتارهای سخیف و غیر انقلابی خود، شائبه ترجیح نمایندگی احمدی نژاد بر نمایندگی ملت شریف ایران را دامن زده و خیال پردازی باز گردانی وی به قدرت در سر می پرورانید؟

آیا موضع احمدی نژاد در این چند سال اخیر را نشنیده اید؟

آیا موضع احمدی نژاد در این چند سال اخیر را نشنیده اید که چگونه صدر تا ذیل نظام مقدس جمهوری اسلامی را تخطئه و متهم به فساد و … می کند . در حالی که خودش هشت سال بالاترین مسئول اجرایی کشور بوده است؟ اگر نسبت به کنش ها و واکنش های چند سال اخیر احمدی نژاد بی اطلاع هستید – که نیستید – پس چگونه می توانید در شأن مجلس شورای اسلامی به عنوان مقنن سیاسی- اجتماعی نقش ایفا کنید و اگر غافلانه با حرکت های ذلیلانه خود در پازل یک مهره سوخته عالم سیاست و خودشیفته که علاقمند به دیده شدن دارد و تلافی اتمام عمر سیاسی خود را از انقلاب در می آورد بازی می نمایید، شما را به بازخوانی مواضع روشن و وقیح وی در چند سال اخیر ارجاع می دهیم.

آقای بیگی! شما و رئیس انحرافی بهاری تان حاضرید به مردم جوابگو باشید؟

آقای بیگی! شما و رئیس انحرافی بهاری تان که مرتب شعار « مردم ، مردم » در بوق و کرنا می دمید ، آیا برای این اقدام تان حاضرید به مردم ایران و به ویژه مردم حوزه انتخابیه خودتان که همواره اخلاق مدارانه و الگو محورانه به دفاع از شعائر انقلاب و نظام اسلامی پرداخته اند و در برابر انحرافات از مبانی ترسیم شده از جانب بنیان گذار کبیر جمهوری اسلامی ایران به پا خواسته اند ، جوابگو باشید یا فقط در شعار دادن و ادعا کردن پیشگام هستید؟

عذرخواهی در محضر مردم شاید التیام بخش دل های درد کشیده آنها باشد

باشد که در برابر خون شهدای آذربایجان عزیز ، شرمسار گشته و از این حرکت ناشایست تان که دل مردم و خانواده های شهداء را آزرد، ابراز پشیمانی و ندامت نمایید تا شاید این عذرخواهی در محضر مردم التیام بخش دل های درد کشیده آنها باشد. در غیر این صورت مردم جوابتان را در آینده نزدیک خوهند داد و علی الخصوص مردم تبریز و آذربایجان جواب دندان شکن به خطاکاران را خوب بلدند.

چرا در روزهای حساس تصویب بودجه در استانبول به سر بردید؟ / وکیل ملت هستید یا همراه بهاری و انحرافی احمدی نژاد؟

آقای بیگی ! چرا در این روزهای حساس تصویب بودجه سال ١۴٠١ هـش را در شهر استانبول ترکیه به سر بردید ؟ آیا بهتر نیست به جای کارهای شخصی و جناحی به وظیفه نمایندگی عمل کنید؟ در این میان بایستی معلوم نمایید که نماینده و وکیل ملت هستید یا همراه بهاری و انحرافی احمدی نژاد؟ نیک بدانید که در این کشور برای هر صندلی و هر دقیقه از تصدی مجلس چند فدایی شهید تقدیم این انقلاب کرده ایم.

ضرورت انجام این سفر فرامرزی در کجای هموارسازی ارتقای منافع ملی می باشد؟

پرواضح است که مطالبه به حق مردم در وضعیت فعلی بر این مدار می چرخد که ضرورت انجام این سفر فرامرزی در کجای هموارسازی ارتقای منافع ملی می باشد؟ همچنان که در متن مصاحبه دفاع از خودتان ابراز کرده اید، به درستی و اتقان مردم تکلیف خویشتن را با انقلابی نماها به وضوح مشخص خواهند کرد و به فرمایش امام راحل که فرمودند «میزان رأی ملت است.» و «میزان حال فعلی افراد است.»، جامعه عمل خواهند پوشاند.

هیأت نظارت بر رفتار نمایندگان مجلس ورود جدی کند

برای آحاد ملت در وضعیت اس اقتصادی – سیاسی ملی و بین المللی بایستی سوال ایجاد گردد که آیا حقوق این نماینده در این روزها پرداخت می شود؟ وظیفه نماینده چیست؟ شایسته است که هیأت نظارت بر رفتار نمایندگان مجلس نیز ورود جدی بر این امر داشته باشند تا قاطعیت و قطعیت عمل مجلس انقلابی بر انقلابی نماها مبرهن شود تا هر انقلابی نمایی مبادرت به ترک فعل ننماید.

سخن آخر؛ آقای بیگی یادمان نرود که نکته آخر زند،گی پر از فخر و مباهات شهید باکری و شهید سلیمانی «خدایا ! مرا پاکیزه بپذیر» بوده است.

و العاقبه لاهل التقوى و الیقین

انتهای پیام/

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.