مدیرعامل شرکت عمران سهند در بازدید از مجتمع کانون تبریز عنوان کرد:

کودکان و نوجوانان شهر جدید سهند صاحب کانون می‌شوند

مدیرعامل شرکت عمران سهند در بازدید از مجتمع کانون تبریز از واگذاری ساختمان جدید الاحداث به کانون استان برای راه اندازی مرکز فرهنگی هنری در شهر جدید سهند خبر داد

به گزارش تبریز بیدار ، مصطفوی در این بازدید با اشاره به وظایف و ماموریت‌های خطیر کانون در تربیت تفکر و پرورش نسلی خلاق برای آینده تاکید کرد: ضرورت حضور جدی کانون درشهر سهند امدی انکارناپذیر است.

وی در عین حال تصریح کرد به همین منظور شرکت عمران سهند ساختمان جدید الاحداثی را در پارک هفت هکتاری فاز ۴ شهر جدید سهند برای راه‌اندازی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان و کانون زبان ایران اختصاص دادایم که در اختیار کانون استان قرار می‌گیرد.

علی بینش مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان آذربایجان شرقی نیز در این دیدار با تشریح فعالیت‌ها و اهداف و وظایف کانون از اهتمام شرکت عمران سهند در امر توسعه فرهنگی و ارائه خدمات فرهنگی هنری و ادبی به صورت حضوری و واگذاری ساختمان به کانون استان به همین منظور تقدیر و قدردانی کرد.

 حضور در بخش‌های مختلف این مجتمع فرهنگی هنری کانون تبریز از جمله کتابخانه‌های کودک و نوجوان ، استودیوی فعالیت‌های آنلاین و مجازی و کارگاه‌های انیمیشن و سفال از دیگر برنامه‌های این بازدید بود که در هر بخش توضیحات توسط مربی مسئول این مرکز ارائه شد.

انتهای پیام/

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.