تسریع در خدمات دهی بانک ملی

رئیس اداره امور شعب بانک ملی آذربایجان شرقی گفت: تسهیل در خدمات و بالا بردن کیفیت خدمات اولویت مدیریت بانک ملی است.

به گزارش تبریز بیدار ، عادل غلامی امروز در مراسم گرامیداشت روز زن که در محل بانک ملی استان برگزار شد،باتبریک ولادت حضرت زهرا(س)و روز زن گفت: امیدواریم بتوانیم در مسیر مورد تایید آن بانوی محترم حرکت کنیم و زندگی خود را با سیره ایشان تطبیق دهیم.

رئیس اداره امور شعب بانک ملی استان یادآور شد: نظم و انظباط و رعایت حجاب واخلاق بانوان در بانک ملی متجلی است و کارمندان زن پابه پای مردان در جنگ اقتصادی به ویژه در بحران کرونا حضور موثر داشتند و اجازه ندادند خدمات بانکی تعطیل شده و توانستیم کارنامه خوبی به جا بگذاریم.

وی تصریح کرد: مشارکت در طرح تلاش ملی از سوی کارمندان بانک ملی قابل تقدیر است و توانستیم امورات خود را باهمدلی انجام دهیم و انتظار داریم در یک ماهی که از تلاش ملی باقی مانده تمام همت خود را به کار بگیریم.

غلامی افزود: تسهیل در خدمات دهی بانکی و ارتقای کیفیت خدمات از اولویت های بانک ملی استان است و نقش بانوان در ارتقای کیفیت خدمات بسیار مهم است.

وی با بیان اینکه بانوان در مشاغل مدیریتی و تخصصی بانک ملی استان جایگاه ویژه ای دارند، بیان کرد:بانوان به نسبت تعداد، سهم بیشتری در مشاغل مدیریتی و تخصصی دارند و این نشان از عدالت در انتصابات مدیریتی دارد.

انتهای پیام/

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.