رئیس اداره شعب بانک ملی آذربایجان شرقی؛

اولین امضای الکترونیک کشور در بانک ملی رونمایی شده است

رئیس اداره شعب بانک ملی آذربایجان شرقی گفت: بانک ملی، بانک برتر کشوری در راستای خدمات بانکداری دیجیتال بوده و نخستین سفته و اولین امضای الکترونیک کشور در این بانک رونمایی شده است.

به گزارش تبریز بیدار ، عادل غلامی، در نشست خبری با اصحاب رسانه اظهار داشت: بانک ملی بالغ بر ۱۰۰۰ بسته معیشتی در قالب طرح مومنانه تهیه کرده و از طریق کمیته امداد و بهزیستی در اختیار نیازمندان قرار داده است.

وی  در ادامه اذعان کرد: امروزه بالای ۹۰ درصد از خدمات مالی، پولی و سرمایه گذاری در کشور از طریق سیستم بانکی انجام می‌گیرد.

رئیس اداره شعب بانک ملی آذربایجان شرقی  افزود: خدمات دهی و رضایتمندی مردم جزو رسالت های این بانک بوده و به دنبال کسب سود نمی باشد

وی با اعلام اینکه بانک ملی در سطح کشور با بیش از ۲۶۰۰ شعبه و ۳۹ هزار پرنسل فعالیت می‌کند، خاطر نشان کرد : در استان آذربایجان شرقی بانک ملی ۱۲۷ شعبه با پنج باجه، ۲۵ گیشه و ۱۷ شعبه ارزی به مردم خدمات ارائه می دهند.

غلامی بیان کرد: در ۹ ماهه سال جاری ، ۵۴ هزار فقره تسهیلات به ارزش به ارزش ۹۰ هزار میلیارد ریال توسط بانک ملی استان پرداخت شده است.

وی در رابطه با اجرای طرح صدف، خاطر نشان کرد: این طرح
به منظور حمایت از اقشار آسیب پذیر جامعه و رونق بخشی به اقتصاد و تولید می باشد.

رئیس اداره شعب بانک ملی آذربایجان شرقی گفت:  در این طرح، تسهیلات خرد تا سقف ۲۵۰ میلیون تومان از نرخ کارمزد یک تا ۱۸ درصد اعطا می‌شود و مدت زمان بازپرداخت آن نیز ۳۶ ماهه است.

انتهای پیام/

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.